همه داروهای ایرانی با توجه به کنترل‌های دقیق و علمی، موثر هستند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۹, ۱۳۹۷

 • داروهای والزارتان

  رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: همه داروهای ساخت داخل با توجه به کنترل‌های بی‌نهایت دقیق و علمی و تجربه ارزشمند صنعت داروی کشور، موثر بوده و دارای اثرات لازم هستند و مردم با خیال راحت می توانند از داروهای مورد تایید وزارت بهداشت، استفاده کنند.

  به گزارش ایسنا، دکتر ایرج فاضل با اعلام این مطلب، اظهار داشت: متاسفانه در شرایط کنونی شاهدیم که تبلیغاتی با هدف سودجویی برای داروهای خارجی و علیه داروهای ایرانی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی معاند انجام می شود و هدف از این اقدامات این است که مردم را اقناع کنند که تحفه‌های خارجی، تحفه های بهتری است. 

  به گزارش وبدا، وزیر اسبق بهداشت، تاکید کرد: در مورد داروی داخلی به دلیل کنترل‌های بی نهایت دقیق و علمی که انجام می شود، مشکل خاصی وجود ندارد و در حال حاضر نگرانی ما، ایجاد مشکلات در تهیه مواد اولیه است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خستگی مفرط علامت چیست؟ اینفوگرافی / خوراکی‌های مناسب برای روزه‌داران در سحر و افطار اقدام برای مقابله با مارگزیدگی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه/ لزوم جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی تمهید وزارت بهداشت برای جلوگیری از احتکار دارو/ فراخوان خروج ۲۲۰ قلم دارو از انحصار واردات ویدئو / رابطه بین عکس‌های سلفی و عمل‌های زیبایی عیادت نمایندگان رییس صداوسیما از ۲ کارگردان بستری در بیمارستان وزیر بهداشت، دختر قربانی اسیدپاشی را معاینه کرد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.