مسمومیت بیش از ۱۰۰۰ نفر با آب آلوده در عراق

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مرداد ۳۰, ۱۳۹۷

 • آب آلوده آلودگی

  بیش از ۱۰۰۰ نفر به خاطر مصرف آب آشامیدنی آلوده در استان بصره در جنوب شرقی عراق مسموم شدند.

  به گزارش ایسنا، زید طارق، نماینده بخش بهداشت عمومی در عراق گفت: بیش از ۱۰۰۰ نفر به خاطر مصرف آب آشامیدنی آلوده در استان بصره در جنوب شرقی عراق مسموم شدند.

  زید طارق گفت: موارد عفونت باکتری در چندین قسمت از استان ثبت شده و این امر به دلیل آلودگی آب در بصره است. تعداد افراد مبتلا به این عفونت باکتریایی بیش از ۱۰۰۰ نفر بوده که بیشتر آنها درمان شده‌اند.

  اقدامات اعتراض آمیز در عراق در روز ۸ ژوئیه از بندر جنوبی بندر بصره آغاز شد. این وضعیت پس از مرگ یکی از تظاهرکنندگان، اعتراض به بیکاری و بدتر شدن وضعیت بخش عمومی بدتر شد. 

  به گزارش اسپوتنیک، شبکه تلویزیونی السومریه در این باره گزارش داد: این وضعیت همچنین بر اثر گرمای ۵۰ درجه‌ای که در استان‌های جنوبی عراق رخ داده، شدت گرفت.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خاصیت های آب پرتقال طبیعی فواید لبخند زدن در زندگی سازمان غذا و دارو لیست و قیمت داروهای کشور را منتشر کند زعفران، مانعی در برابر از بین رفتن فولیکول‌های تخمدان هدف‌گذاری برای صادرات ۲۴۰ میلیون دلاری تجهیزات پزشکی چه منکری بالاتر از دروغ و فروختن آخرت به بهای مناصب دنیای فانی! سرانجام طرح "ارائه خدمات جامع به بیماران خاص" چه شد؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.