احداث بزرگترین بیمارستان تخصصی کشور در شمیرانات

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مرداد ۱۹, ۱۳۹۷

 • بیمارستان درمانگاه پزشک بیمار پرستار

  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از احداث بزرگترین بیمارستان تخصصی کشور با ظرفیت یکهزار تختخواب در شمیرانات تا دو سال آینده خبر داد.

  نعمت الله ترکی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در حال حاضر پنج بیمارستان تخصصی در شهرستان شمیرانات خدمات رسانی می کنند که در سطح کشوری مراجعه بیمار دارند لذا گاهی در خدمات رسانی به دلیل تعدد بیمارانی که مراجعه می کنند با مشکل مواجه می شوند و نیاز است که برای خدمات رسانی بهتر بیمارستان هایی با ظرفیت بیشتر در این محدوده احداث شود.
  وی افزود: تا پایان برنامه ششم توسعه برای کاهش مشکلات بهداشت و درمان شهرستان سه بیمارستان در شمیرانات احداث خواهد شد که یکی از این سه بیمارستان یعنی بیمارستان یکهزار تختخوابی شهدای تجریش تا دو سال آینده به عنوان بزرگترین بیمارستان تخصصی کشور در این محدوده افتتاح خواهد شد.
  وی ادامه داد: مقرر شده است تا پایان برنامه ششم توسعه در شمیرانات امکانات خانه های بهداشت شهرستان با تأمین کامل منابع مهیا شود تا از این مسیر نیز خدمت رسانی به شهروندان شمیرانات انجام گیرد.
  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  وزیر بهداشت فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت بیماری نقرس و راههای درمان آن تغذیه ضد سرطان برای زنان معاون درمان وزیر بهداشت: نگران آینده طرح تحول سلامت نیستیم هویج چه خواصی دارد؟ قیمت سیگار در ایران ارزان‌تر از دنیا/مالیات مناسب وضع شود دلیل اضطراب و نگرانی همیشگی چیست؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.