انجام ۱۰ عمل جراحی چشم توسط وزیر بهداشت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۴, ۱۳۹۶
 • مدیر عامل موسسه خیریه نورآوران سلامت با بیان اینکه فعالیت این کاروان در منطقه محروم ریگان به اتمام رسیده است، گفت: در آخرین روز کاروان خیریه نورآوران سلامت در منطقه ریگان، ۱۰ عمل جراحی چشم توسط وزیربهداشت انجام شد.

  به گزارش ایسنا، دکتر حسین حسنی درخصوص حضور کاروان نورآوران سلامت در منطقه ریگان گفت: کاروان نوآوران سلامت از تاریخ دهم مهرماه سال جاری در منطقه محروم ریگان در جنوب استان کرمان از توابع شهرستان بم، مستقر شد و کار خود را در تاریخ پنجم دی ماه سال ۹۶ در منطقه به اتمام خواهد رساند. 

  وی ادامه داد: در مدت ۸۸ روزی که کاروان نورآوران سلامت در منطقه ریگان حضور دارد، ۶۲۴۴ مورد ویزیت چشم توسط متخصین صورت گرفته که از این تعداد، ۳۸۶ بیمار مورد عمل جراحی قرار گرفتند و ۱۰ مورد از این جراحی ها نیز امروز عصر توسط دکتر هاشمی انجام شد. 

  مدیر عامل موسسه خیریه نورآوران سلامت خاطرنشان کرد: در این مدت، تعداد ۲۱۵۰ بیمار نیز تحت درمان های دندانپزشکی قرار گرفتند و انواع خدماتی که مربوط به دندان می شود را دریافت کردند.

   حسنی گفت: همچنین تعداد ۲۷۵۰ فریم عینک نیز توزیع شده است.
  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  شایعترین‌ عوارض مصرف استروئیدها در مردان پیشگیری از سکته مغزی خوردن آگاهانه غذا چیست؟ تاثیر خوردن سیب بر کاهش خطر ابتلا به آلزایمر بیمه‌های پایه نقدینگی مورد نیاز بیمارستان‌ها را فراهم کنند اعتیاد جنسی چیست؟ بیمارستان بقیه‌الله: چادر الزامی، دستور سپاه است

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.