پژوهشگران برتر و جوان حوزه زیست‌فناوری تقدیر و حمایت می‌شوند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مرداد ۳, ۱۳۹۷

 • زیست فناوری

  ستاد توسعه زیست‌فناوری به منظور معرفی و تشویق فعالان این حوزه از پژوهشگران برتر و جوان، همزمان با برپایی دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ایران حمایت می‌کند.

  به گزارش ایسنا، همزمان با برپایی دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ایران، ۳۰ آذرماه تا سوم دی ماه، مراسم حمایت از دو گروه پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان در حوزه زیست فناوری با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

  در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها و خروجی‌ها را داشته‌اند، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، جوایزی تعلق می‌گیرد.

  برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت در هیئت علمی دانشگاه‌ها یا مؤسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین‌نامه ستاد توسعه زیست‌فناوری در مراسمی مرتبط با زیست فناوری، معرفی شده و مورد حمایت تشویقی قرار بگیرند. این حمایت ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.

  معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی‌های مربوط به ۵ سال گذشته و مهلت ارسال سوابق نیز ۳۱ مرداد ماه است.

  علاقه‌مندان و فعالان حوزه زیست‌فناوری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آیین‌نامه‌های مندرج بر سایت ستاد توسعه زیست فناوری به آدرس  biodc.isti.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۰۳۱۱۸۶ و ۸۸۰۳۱۱۹۸، داخلی ۱۰۱ و ۱۰۲ تماس بگیرند.

  به گزارش ایسنا، دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی (icb2018) با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه رویان با نگرش جذب دانشمندان برجسته جهان، محققان برتر علوم پایه و بالینی، جراحان و بیولوژیست‌ها از طیف گسترده‌ای از رشته‌های مرتبط با حوزه علوم پزشکی و زیست‌شناسی برپا می‌شود.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بسیاری از بیماری‌های چشمی قابل پیشگیری هستند تحقیق درباره سبک زندگی مضر ۵ باور غلط درباره کمک‌های اولیه تاکنون طرح منسجمی برای "توریسم درمانی" نداشته‌ایم/ در تجهیزات و امکانات چیزی کم نداریم خطر ابتلا به سرطان در خانواده‌های پر جمعیت‌، کمتر است برای درمان افسردگی چه بخوریم؟ پیام تسلیت رییس هلال احمر در پی جان باختن خدمه کشتی سانچی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.