آماده‌باش تمام"بیمارستان‌های" کرمانشاه/ اعزام 4 اکیپ ارزیابی

آماده‌باش تمام"بیمارستان‌های" کرمانشاه/ اعزام 4 اکیپ ارزیابی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۳۱, ۱۳۹۷
 • مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آماده‌باش همه بیمارستانهای استان در پی زلزله ۵٫۹ ریشتری امروز تازه آباد خبر داد.

  دکتر عبدالرحمن پرنا در گفت و گو با ایسنا با بیان این‌که زلزله امروز تازه آباد مصدوم جدی نداشته است، گفت: تاکنون تعدادی مصدوم به مراکز درمانی ارجاع شده‌اند که همگی سرپایی مداوا شده‌اند.

  وی افزود: هم‌چنین افرادی نیز بر اثر ترس و استرس ناشی از زلزله به مراکز درمانی مراجعه کردند.

  مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تاکنون مورد فوتی در مناطق زلزله زده گزارش نشده است.

  پرنا از آماده‌باش همه بیمارستان‌های استان خبر داد و افزود: هم بیمارستان‌های دانشگاهی و هم غیردانشگاهی در حال حاضر آماده باش هستند.

  وی هم‌چنین از اعزام چهار اکیپ ارزیابی به مناطق زلزله‌زده خبر داد و تصریح کرد: سه اکیپ از شهرستان ثلاث باباجانی و یک اکیپ که ارزیاب کلی است از کرمانشاه به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

  وی هم‌چنین از اعزام آمبولانس‌های شهرستان‌های همجوار به مناطق زلزله‌زده تازه آباد خبر داد و افزود: از کرمانشاه نیز تاکنون سه دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به این مناطق اعزام شده است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  فرآیندی برای نحوه تخصیص ارز به شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی تعیین شود محرومیت از ارز دولتی برای شرکت‌های دارویی متخلف/مردم شکایات‌شان را با ۱۹۰ مطرح کنند کاهش بیماری گواتر از ۶۸ درصد به ۶.۵ درصد در کشور ۱۲ چیزی که قبل از گیاه خوار شدن لازم است بدانید وزارت بهداشت و مجلس پیگیر تامین ارز شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی هستند صیانت از مرزهای کشور در برابر آسیب‌های بهداشتی، نشانه اقتدار کشور است عادت های خطرناک و کاهش دهنده طول عمر

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.