ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار...

 • دسته بندی : زناشویی, مدل لباس
 • تاریخ : تیر ۳۰, ۱۳۹۷

 • ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار

  در این مطلب برای شما عزیزان ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

  ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار

  ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار

  با رعایت کردن قوانینی می توانید کت تک اسپرت مردانه را با شلوارهای مختلف ست کنید که با رعایت این قوانین می توانید خوش تیپ و اسپرت پوش شوید.

  اصول ست کت تک اسپرت و شلوار

  یکی از لباس های مورد علاقه آقایان کت تک اسپرت است که برای موقعیت های مختلف مانند مهمانی، خواستگاری، محل کار و … قابل پوشیدن است اما با رعایت کردن قوانینی با شلوار ست می شود که باعث می شود شما استایلی شیک و بی عیب و نقص داشته باشید. اگر اهل پوشیدن کت تک برای مناسبت های مختلف نیستید بهتر است با دانستن این قوانین استایل خود را جذاب تر کنید.

  ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار

  انتخاب رنگ کت تک و شلوار

  مهمترین نکته این است که باید رنگ کت تک و شلوار شما با هم همخوانی داشته باشند، منظور از همخوانی این نیست که هر دو رنگی یکسان داشته باشند زیرا انتخاب مثلا یک کت تک آبی رنگ با شلوار همرنگ اصلا جالب نیست اما اگر کت ابی رنگ را با شلوار سفید بپوشید ترکیبی عالی می شود. رنگ های زیادی برای ست کردن کت تک با شلوار موجود هستند که عبارتند از : کرمی و زرشکی، کرمی و سرمه ای، قهوه ای و مشکی رنگ.

  انتخاب جنس کت تک و شلوار

  نکته ای که در انتخاب جنس کت تک و شلوار وجود دارد این است که جنس کت و شلوار نباید مثل هم باشند، می توانید جنس های مختلف را با هم ترکیب کنید مثلا اگر کت تک کتان به تن می کنید بهتر است این کت را با شلوار جین ست کنید نه با شلوار با جنس کتان.

  ست کت تک اسپرت مردانه با شلوار

  رسمی یا اسپرت؟

  باید این را مشخص کنید که به دنبال تیپ رسمی هستید یا تیپ اسپرت، باید حواستان باشد که لباس رسمی و اسپرت را با هم ترکیب نکنید زیرا بسیار بد می شود. کت و شلوارهای رسمی را با هم ست کنید و کت شلوار اسپرت را هم با هم ست کنید.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مضرات دانه چیا خواص چغندر برای افزایش گردش خون مدل دکوراسیون منزل ۲۰۱۸ همراه با عکس و ایده های جالب امان از تب مالت، این بیماری هزارچهره! انواع کمر درد در جوانان ایرانی! علائم شوک آنافیلاکتیک روش‌های کاهش سردرد روزه داران

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.