وزیر بهداشت به جمهوری آذربایجان رفت

وزیر بهداشت به جمهوری آذربایجان رفت

  • دسته بندی : سلامت
  • تاریخ : تیر ۲۱, ۱۳۹۷

  • وزیر بهداشت

    وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان به منظور مذاکره با مقامات آذری و گسترش همکاری‌ها در حوزه‌های آموزشی، درمانی و دانشگاهی و انعقاد چندین تفاهم‌نامه در حوزه سلامت وارد باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.

    به گزارش ایسنا، در سفر دو روزه دکتر سیدحسن هاشمی به باکو،  امضاء تفاهم نامه‌هایی درخصوص راه‌اندازی دی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، بازدید از صنایع دارویی آذربایجان و مذاکره درخصوص راه‌اندازی خط تولید مشترک دارو در باکو و همکاری در تامین داروی مورد نیاز این کشور با استفاده از ظرفیت‌های خالی کارخانجات ایران و صادرات دارو به آذربایجان و مذاکره درباره تهیه واکسن هپاتیت، سل و سایر بیماری‌ها از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه وزیر بهداشت کشورمان به باکو است.

    برگزاری دوره‌های کوتاه مدت مهارت افزایی جهت کادر  پرستاری در بخش‌های دیالیز، ICUT، PICU و NICU و پذیرش دانشجوی آذری در رشته پزشکی با ارائه برنامه‌های آموزشی و ارائه بورس تحصیلی و برگزاری آزمون مشترک، از دیگر اهداف سفر وزیر بهداشت به باکو است.

    دیدار با رییس جمهور آذربایجان و وزرای بهداشت، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد جمهوری آذربایجان از دیگر برنامه‌های وزیر بهداشت در سفر به باکو است.

    انتهای پیام

    منبع: ایسنا

  • 0
  • مطالب مرتبط

    هپاتیت C امروز کاملاً قابل درمان درمان های طبیعی عفونت ادراری ارایه پیشنهادی برای شناخته شدن ۴۰ بیماری به عنوان بیماری خاص خوردن آگاهانه غذا چیست؟ اینفوگرافی / تأثیرات ترک سیگار بر بدن انسان فعالیت بیش از ۲۴۰۰ تیم بهداشت محیط در سراسر کشور در ایام تابستان یک راه‌حل برای کاهش خطر سکته مغزی

    کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.