رفتار و عملکرد مسوولان متفاوت از گذشته باشد/ در خواب و غفلت زندگی نکنیم

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۲۰, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت گفت: در شرایط فعلی باید رفتار و عملکرد مسئولان متفاوت از گذشته باشد؛ در خواب و غفلت زندگی نکنیم؛ چرا که الان در میدان مبارزه هستیم و باید مدیریت کنیم.  

  به گزارش ایسنا ، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی اظهار کرد: مردم باهوش و قدر شناس هستند و افتتاح چنین پروژه‌ای بسیار به چشم می‌آید. 

  وی ادامه داد: امروز کار انقلابی چیزی نیست جز راضی و خشنود کردن دل مردم و آنان دوست دارند حرف و عمل ما مسئولین یکی باشد و این بالاترین تبلیغ برای دین، نظام و دولت است. 

  وزیر بهداشت ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در افتتاح بیمارستان آیت‌الله بروجردی تاکید کرد: نقص‌های بیمارستان رفع خواهد شد. 

  هاشمی با بیان اینکه توقعات ما باید متناسب با واقعیت‎ها باشد، افزود: باید با توجه به شرایط، توقع داشته باشیم و برآورده نکردن توقعات، نارضایتی مردم را به دنبال دارد. 

  وی با بیان اینکه  91 دانشکده علوم پزشکی در کشور فعالیت دارند، گفت: مجتمع آموزشی عالی سلامت در بروجرد راهکار اصلی اشتغال و رفع بیکاری است و تعداد رشته‌ها می‌تواند افزایش یابد.

  وزیر بهداشت با بیان اینکه باید بدانیم در بروجرد روی چه چیزهایی سرمایه‎گذاری کنیم تا به نتیجه برسد، افزود: بروجرد افتخار جهان اسلام و تشیع است.  

  هاشمی با اشاره به اینکه شرایط‌مان سخت‌تر می‌شود و باید این را به مردم بگوییم، تصریح کرد: باید در شرایط فعلی رفتار و عملکرد مسئولان متفاوت از گذشته باشد؛ در خواب و غفلت زندگی نکنیم؛ چرا که الان در میدان مبارزه هستیم و باید مدیریت کنیم.  

  وی بر سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: این کار ارتقای خدمات را به همراه دارد. بیمارستان‌های فرسوده باید هر چه سریع‌تر جایگزین شوند و با استفاده از ظرفیت نمایندگان باید بخش خصوصی فعال شوند. 
   
  در ادامه این مراسم، سیدموسی خادمی – استاندار لرستان نیز گفت: نیازمند امکانات جدید هستیم. وضعیت مالی خوب نیست و باید در بحث اشتغال مدل قوی‌تری را انجام دهیم. باید سرمایه بخش خصوصی به چرخش درآید و تحصیل کرده‌ها و فرهیختگان ورود پیدا کنند. 

  وی اضافه کرد: کمبودهایی که در دولت نتوانستیم رفع کنیم باید با سرمایهگذاری بخش خصوصی جبران شود و لرستان نیازمند ورود بخش خصوصی است تا مشکلاتش رفع شود. 

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  حضور ٢٤ تیم سلامت روان در مناطق زلزله‌زده/ غربالگری بیش از ۲۵ هزار تن در کرمانشاه مسئله زخم متولی خاصی در کشور ندارد/ احتمال فوت ۴۵ درصدی مبتلایان به زخم پای دیابتی چگونه در کوتاه مدت وزن اضافه کنیم؟ عرضه لباس‌های کار ضد آب و لک با نانو نقره ویتامین های ضروری برای مردان خواص ، طبع ، مضرات و طریقه مصرف شیرخشت خواص قرص کافئین برای تقویت حافظه

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.