رفتار و عملکرد مسوولان متفاوت از گذشته باشد/ در خواب و غفلت زندگی نکنیم

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۲۰, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت گفت: در شرایط فعلی باید رفتار و عملکرد مسئولان متفاوت از گذشته باشد؛ در خواب و غفلت زندگی نکنیم؛ چرا که الان در میدان مبارزه هستیم و باید مدیریت کنیم.  

  به گزارش ایسنا ، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی اظهار کرد: مردم باهوش و قدر شناس هستند و افتتاح چنین پروژه‌ای بسیار به چشم می‌آید. 

  وی ادامه داد: امروز کار انقلابی چیزی نیست جز راضی و خشنود کردن دل مردم و آنان دوست دارند حرف و عمل ما مسئولین یکی باشد و این بالاترین تبلیغ برای دین، نظام و دولت است. 

  وزیر بهداشت ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در افتتاح بیمارستان آیت‌الله بروجردی تاکید کرد: نقص‌های بیمارستان رفع خواهد شد. 

  هاشمی با بیان اینکه توقعات ما باید متناسب با واقعیت‎ها باشد، افزود: باید با توجه به شرایط، توقع داشته باشیم و برآورده نکردن توقعات، نارضایتی مردم را به دنبال دارد. 

  وی با بیان اینکه  91 دانشکده علوم پزشکی در کشور فعالیت دارند، گفت: مجتمع آموزشی عالی سلامت در بروجرد راهکار اصلی اشتغال و رفع بیکاری است و تعداد رشته‌ها می‌تواند افزایش یابد.

  وزیر بهداشت با بیان اینکه باید بدانیم در بروجرد روی چه چیزهایی سرمایه‎گذاری کنیم تا به نتیجه برسد، افزود: بروجرد افتخار جهان اسلام و تشیع است.  

  هاشمی با اشاره به اینکه شرایط‌مان سخت‌تر می‌شود و باید این را به مردم بگوییم، تصریح کرد: باید در شرایط فعلی رفتار و عملکرد مسئولان متفاوت از گذشته باشد؛ در خواب و غفلت زندگی نکنیم؛ چرا که الان در میدان مبارزه هستیم و باید مدیریت کنیم.  

  وی بر سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: این کار ارتقای خدمات را به همراه دارد. بیمارستان‌های فرسوده باید هر چه سریع‌تر جایگزین شوند و با استفاده از ظرفیت نمایندگان باید بخش خصوصی فعال شوند. 
   
  در ادامه این مراسم، سیدموسی خادمی – استاندار لرستان نیز گفت: نیازمند امکانات جدید هستیم. وضعیت مالی خوب نیست و باید در بحث اشتغال مدل قوی‌تری را انجام دهیم. باید سرمایه بخش خصوصی به چرخش درآید و تحصیل کرده‌ها و فرهیختگان ورود پیدا کنند. 

  وی اضافه کرد: کمبودهایی که در دولت نتوانستیم رفع کنیم باید با سرمایهگذاری بخش خصوصی جبران شود و لرستان نیازمند ورود بخش خصوصی است تا مشکلاتش رفع شود. 

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه از پرخوری جلوگیری کنیم؟ خط تولید دو داروی ام‌.اس افتتاح شد درد بدن نشانه چيست؟ کدام بیماران برای روزه گرفتن با پزشک خود مشورت کنند؟ تاکنون طرح منسجمی برای "توریسم درمانی" نداشته‌ایم/ در تجهیزات و امکانات چیزی کم نداریم افزایش ۵۰ درصدی ترکیبات ضد التهاب "بابونه"توسط محققان کشور نشانه های کمبود ویتامین D

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.