آسمانی صاف و آفتابی برای غالب مناطق کشور/ تهران در مدار 40 درجه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۱۵, ۱۳۹۷

 • آفتابی

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که طی سه روز آینده آسمان بیشتر مناطق کشور صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود.

  احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: امروز در نوار مرزی شرقی کشور وزش باد پیش‌بینی می‌شود. برای روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق، شرق، مناطقی از جنوب شرق و دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید و در برخی مناطق به ویژه زابل وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

  وی افزود: روز شنبه با نفوذ جریان‌های شمالی و گذر موج تراز میانی در برخی مناطق اردبیل، گیلان و مازندران افزایش ابر، وزش باد، رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. این وضعیت روز یکشنبه در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات شرقی البرز نیز  رخ می‌دهد. همچنین طی دو روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رشد ابر، رگبار پراکنده باران و رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود. از بعدازظهر روز شنبه و طی روز یکشنبه نیز دریای خزر مواج خواهد بود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه درباره وضعیت آب و هوای استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه نیز توضیح داد و گفت: روز شنبه دمای هوای استان تهران در گرمترین ساعت روز  ۴۰ و در خنک‌ترین ساعت ۲۸ درجه سانتی گراد می‌رسد. برای این روز نیز  آسمانی صاف، گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر همراه با افزایش باد پیشبینی می‌شود.

  وظیفه ادامه داد: در روز یکشنبه نیز بیشترین و کمترین دما در طول روز به ترتیب ۴۰ و ۲۸ درجه بالای صفر خواهد بود. پیش بینی شده است آسمان استان تهران در این روز صاف، در بعد از ظهر قسمتی ابری، همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید خواهد بود.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  دیابتی‌ها سیب بخورند چه افرادی مستعد ابتلا به سندرم تونل اولنار هستند؟ خواص معجزه بخش هويج طرز تهیه بخور برای درمان سرفه و گرفتگی گلو خواص و مضرات خوردن انار نزدیک به یک میلیارد نفر در جهان به آپنه خواب مبتلا هستند سندروم روده تحریک پذیر و روزه داری

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.