آسمانی صاف و آفتابی برای غالب مناطق کشور/ تهران در مدار 40 درجه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۱۵, ۱۳۹۷

 • آفتابی

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که طی سه روز آینده آسمان بیشتر مناطق کشور صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود.

  احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: امروز در نوار مرزی شرقی کشور وزش باد پیش‌بینی می‌شود. برای روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق، شرق، مناطقی از جنوب شرق و دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید و در برخی مناطق به ویژه زابل وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

  وی افزود: روز شنبه با نفوذ جریان‌های شمالی و گذر موج تراز میانی در برخی مناطق اردبیل، گیلان و مازندران افزایش ابر، وزش باد، رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. این وضعیت روز یکشنبه در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات شرقی البرز نیز  رخ می‌دهد. همچنین طی دو روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رشد ابر، رگبار پراکنده باران و رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود. از بعدازظهر روز شنبه و طی روز یکشنبه نیز دریای خزر مواج خواهد بود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه درباره وضعیت آب و هوای استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه نیز توضیح داد و گفت: روز شنبه دمای هوای استان تهران در گرمترین ساعت روز  ۴۰ و در خنک‌ترین ساعت ۲۸ درجه سانتی گراد می‌رسد. برای این روز نیز  آسمانی صاف، گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر همراه با افزایش باد پیشبینی می‌شود.

  وظیفه ادامه داد: در روز یکشنبه نیز بیشترین و کمترین دما در طول روز به ترتیب ۴۰ و ۲۸ درجه بالای صفر خواهد بود. پیش بینی شده است آسمان استان تهران در این روز صاف، در بعد از ظهر قسمتی ابری، همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید خواهد بود.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بارداری با وجود بیماری سلیاک از واکنش‌ها به دریاچه مصنوعی تبریز تا سرانجام حکم پزشک کیارستمی موادی که به پاکسازی کلیه‌ها کمک می‌کنند هشدار نسبت به عوارض نوعی داروی ترک سیگار صرفه‌جویی در هزینه‌های درمانی با اجرای توافق‌نامه پاریس چرا بی‌خواب می‌شویم؟ مراجعه بیش از ۸۰۰ نفر به نیروهای اورژانس در حرم مطهر امام خمینی(ره)

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.