پیام تبریک وزیر بهداشت به مناسبت انتصاب مجدد وزیر مراقبت های بهداشتی فدراسیون روسیه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۳, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی، انتصاب مجدد خانم دکتر ورونیکا لسکورتسوا را به عنوان وزیر مراقبت‌های بهداشتی فدراسیون روسیه تبریک گفت.

  به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در متن  پیام دکتر سیدحسن هاشمی آمده است:

  « سرکار خانم دکتر ورونیکا لسکورتسوا
  وزیر محترم مراقبتهای بهداشتی فدراسیون روسیه

  بدین وسیله، انتصاب مجدد سرکار عالی را به عنوان وزیر مراقبت‌های بهداشتی فدراسیون روسیه تبریک عرض مینمایم. رجاء واثق دارم، با تکیه بر تجربیات ارزشمند و موفق همکاری‌های گسترده نظام سلامت دو کشور، در سایه تلاش‌ها و حمایت‌های همه جانبه مسوولین عالی رتبه، شاهد ارتقای سلامت دو ملت، منطقه و توسعه بیش از پیش همکاری‌های دو جانبه در عرصه‌های مختلف سلامت، در راستای منافع و مصالح عالیه دو کشور خواهیم بود. 
  فرصت را مغتنم شمرده، برای سرکار عالی توفیق و تندرستی و برای دو ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه نیک بختی و بهروزی آرزو می‌نمایم.»

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  توصیه و درخواست مهم وزارت بهداشت از زائران اربعین خرابی پمپ شبکه آبرسانی، علت مسمومیت ۱۷۰ نفر با آب آلوده در رامهرمز بهترین تمرینات برای تقویت چشم ویدئو / دستگاهی که سطح اکسیژن عضله را اندازه می‌گیرد "بیمه‌های تجاری"، چالشی دیگر در نظام درمانی کشور امکان تولید و تجاری‌سازی پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در کشور با خروج آمریکا از برجام کمبودی در تجهیزات پزشکی رخ نمی‌دهد/تحریم‌های سخت‌تری را تجربه کرده‌ایم

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.