سامانه برخط پیشگیری از کمبود در تامین تجهیزات پزشکی راه‌اندازی می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۲, ۱۳۹۷

 • دکتر مسایلی

  مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: پیگیری اداره کل تجهیزات پزشکی، نافی مسئولیت دانشگاه‌ها در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیازشان نیست.

  به گزارش ایسنا، دکتر رضا مسائلی، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جمع مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی، اظهار داشت: سامانه برخط، جهت اعلام و پیشگیری از کمبود در تامین تجهیزات پزشکی توسط اداره کل تجهیزات پزشکی طراحی شده و تمامی دانشگاه‌ها و مراکز درمانی می‌توانند از طریق کارتابل خود در سامانه imed.ir به لینک مذکور دسترسی داشته باشند و کمبودهای موجود در این حوزه را به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کنند. همچنین این گزارش‌ها به صورت روزانه در کمیته مشخصی در اداره کل، بررسی و پیگیری می‌شود.

  بنابر اعلام وبدا، وی در ادامه خاطرنشان کرد: پیگیری اداره کل تجهیزات پزشکی، نافی مسئولیت دانشگاه‌ها در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیازشان نیست و دانشگاه‌ها باید در این زمینه تدابیر لازم را بیندیشند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چند توصیه برای انتخاب خمیردندان مناسب خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات سیر تحقیق درباره درمان با هنر ایرانی‌ها سالی چقدر آدامس می‌جوند؟ ۲۶ هزار میلیارد تومان در بخش درمان هزینه خواهیم کرد اجرای پژوهش علمی مرتبط با "شماره ملی مشترک امدادی" در دانشگاه توانبخشی تفاوت موز سبز با زرد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.