حوزه سلامت از اولویت‌های پژوهشی دانشگاه شریف است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

 • رییس دانشگاه صنعتی شریف

  رییس دانشگاه صنعتی شریف گفت: دانشگاه صنعتی شریف در حوزه پژوهش، اولویت‌های مهمی را مشخص کرده که شامل انرژی، سلامت، آب و محیط زیست است.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمود فتوحی فیروز آباد در مراسم امضای تفاهم نامه راه‌اندازی مرکز توسعه فناوری سلامت دانشگاه‌های صنعتی شریف و علوم پزشکی تهران، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی شریف دارای ۱۲ هزار دانشجو، ۴۸۰ عضو هیات علمی و ۱۳ دانشکده است که بیش از ۵۰ درصد از آنها در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند.

  وی با اشاره به وجود ۳۰ پژوهشکده و مرکز پژوهشی در دانشگاه صنعتی شریف، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این دانشگاه به حوزه سلامت وارد شده و وضعیت مناسبی دارد و اخیرا نیز تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور اجرای دوره‌های مشترک کارشناسی ارشد و دکترا امضا کردیم و خوشحالیم که امروز نیز با دانشگاه علوم پزشکی تهران تفاهم‌نامه مشترک امضا می‌کنیم.

  رییس دانشگاه صنعتی شریف یادآور شد: دانشکده‌های مهندسی برق، مکانیک، شیمی و مواد در حوزه سلامت فعالیت دارند و حوزه سلامت، از حوزه‌های مهم و با اولویت دانشگاه است.

  به گزارش مفدا، دکتر فتوحی در پایان گفت: مرکز پژوهشی موفقیان دانشگاه صنعتی شریف که در حوزه توانبخشی فعالیت دارد، توانسته اقدامات و پژوهش‌های بسیار ارزشمندی را انجام دهد و امیدواریم که همکاری‌های مشترک بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه‌های علوم پزشکی، افزایش یابد.

  انتهای پیام 

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مراکز درمانی بخش خصوصی در نوروز چگونه فعالیت می‌کنند؟ آمادگی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت برای پوشش مراسم ارتحال امام خمینی (ره) معامله "جان" در خلاء نظارت/ درخواست از دادستانی و پلیس فتا از پیشنهاد بازگشت کوپن تا دریافت پیامکی کارت اهدا عضو درد بدن نشانه چيست؟ بوی بد دهان و ۳ راه درمان آن خواص پودر کاکائو برای لاغری و سلامتی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.