استقرار 300 امدادگر البرزی در مسیرهای راهپیمایی روز قدس

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : خرداد ۱۷, ۱۳۹۷
 • معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از استقرار ۳۰۰ نیروی امدادی خواهر و برادر در مراسم روز قدس در سطح استان خبر داد.

  به گزارش ایسنا، «داوود رجبی» با بیان این مطلب گفت : پوشش امدادی مراسم روز قدس، با حضور تیم‌های تخصصی و عملیاتی متشکل از   300 نفر امدادگر و نجاتگر، هشت دستگاه آمبولانس، دو موتورلانس و ۹ گشت موتوری آماده ارائه خدمات امدادی دراین روز در سطح استان هستند.

  رجبی از امدادرسانی ویژه مراسم روز قدس درشهرستان کرج نیز گفت و افزود: شش چادر در مسیرهای راهپیمایی این شهرستان استقراریافته که این نیروهای عملیاتی از ابتدای صبح تا پایان مراسم راهپیمایی، پوشش امدادی این مراسم را عهده‌دار خواهند بود

  معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان محترم می‌توانند درصورت نیاز به خدمات امداد و نجات با شماره ۱۱۲ندای امداد جمعیت هلال احمر که  بصورت ۲۴ساعته فعال است، تماس گیرند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بیمارستانی که دردسرهایش تمامی ندارد چگونه میوه بخوریم؟ زنان در یزد از خون دادن می‌ترسند؟! خواص نوشیدنی حاوی ژلاتین از آمادگی برای جشن پیروزی در فوتبال تا وضعیت سفید بازار دارو نتیجه آزمایش تیروئید پرکار و کم کار چگونه است؟ عرق هل : خواص ، طبع ، طریق مصرف و مضرات هل

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.