استقرار 300 امدادگر البرزی در مسیرهای راهپیمایی روز قدس

استقرار 300 امدادگر البرزی در مسیرهای راهپیمایی روز قدس

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : خرداد ۱۷, ۱۳۹۷
 • معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از استقرار ۳۰۰ نیروی امدادی خواهر و برادر در مراسم روز قدس در سطح استان خبر داد.

  به گزارش ایسنا، «داوود رجبی» با بیان این مطلب گفت : پوشش امدادی مراسم روز قدس، با حضور تیم‌های تخصصی و عملیاتی متشکل از   300 نفر امدادگر و نجاتگر، هشت دستگاه آمبولانس، دو موتورلانس و ۹ گشت موتوری آماده ارائه خدمات امدادی دراین روز در سطح استان هستند.

  رجبی از امدادرسانی ویژه مراسم روز قدس درشهرستان کرج نیز گفت و افزود: شش چادر در مسیرهای راهپیمایی این شهرستان استقراریافته که این نیروهای عملیاتی از ابتدای صبح تا پایان مراسم راهپیمایی، پوشش امدادی این مراسم را عهده‌دار خواهند بود

  معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان محترم می‌توانند درصورت نیاز به خدمات امداد و نجات با شماره ۱۱۲ندای امداد جمعیت هلال احمر که  بصورت ۲۴ساعته فعال است، تماس گیرند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مزایای کنسرت رفتن برای سلامتی موارد مصرف لوزارتان و عوارض این دارو نقش وسایل جراحی در انتقال پروتئین‌های عامل بیماری آلزایمر طرح "مراقبت‌های پرستاری در منزل" در انتظار تصویب شورای عالی بیمه تاکید پزشکان بر مزایای یک داروی کاهنده کلسترول تاثیر رایحه چوب صندل بر کاهش سلول‌های سرطانی مثانه ثبت‌سفارش مواد غذایی و دارویی متوقف شد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.