فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان

 • دسته بندی : زناشویی
 • تاریخ : خرداد ۱۵, ۱۳۹۷
 • برترین ها – احسان درخشنده: همه‌ی ما می‌دانیم که نحوه‌ی رفتار و تعامل پدرها و مادرها با فرزندان متفاوت است. معمولاً حضور در کنار مادر آرامش را برای فرزند به ارمغان می‌آورد و حضور در کنار پدر هیجان را؛ اما به راستی، چرا این گونه است؟

  ریشه‌ی اصلی تفاوت در بینش و منش پدر و مادر را باید در تفاوت‌های بنیادین بین هر مرد و زن جستجو کرد. در یک نگاه کلی می‌توان گفت که مردها ذاتاً‌ موجوداتی جسور، ماجراجو و پرهیجان هستند؛ در نقطه‌ی مقابل، زنان اغلب فطرتی آرام، صبور و لطیف دارند.

  البته بررسی دقیق و روانشناسانه‌ی تفاوت‌های مرد و زن (و پدر و مادر) از حوصله‌ی مطلب ما خارج است ولی ما هم به سهم خود نگاهی داشته‌ایم به برخی از تفاوت‌های ظاهریِ پدرها و مادرها در تعامل با فرزندان.

  ویدئویی که در ادامه خواهید دید، با نگاهی طنز و شیرین، تعدادی از تفاوت‌های رفتاریِ پدرها و مادرها را برشمرده است. امیدواریم این ویدئو بتواند مورد پسند شما واقع گردد.

  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

  فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان

  منبع: برترین ها

 • 0
 • مطالب مرتبط

  پرورش فرزندی باهوش در خانه ی شما شکم شما هندوانه‌ای است یا آلبالویی؟ کشف آلت تناسلی توسط کودک خواص انواع شلغم رژیم غذایی هیپوگلیسمی (قند خون پایین) قصه زایمان طبیعی، بی‌غصه نیست! بهترین روشهای شاد زیستن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.