وزیر بهداشت: اراک از نظر تعداد تخت بیمارستانی در مضیقه است

وزیر بهداشت: اراک از نظر تعداد تخت بیمارستانی در مضیقه است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : خرداد ۹, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت گفت: اراک از نظر تعداد تخت بیمارستانی بسیار در مضیقه است.

  به گزارش ایسنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی در حاشیه بهره برداری از طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری اراک در جمع خبرنگاران افزود: باید تلاش کرد بیمارستان ولیعصر(عج) با سرعت بیشتر به بهره برداری برسد و امید است دولت بتواند به موقع کمک های موثری را در این زمینه ارائه دهد.

  وی خیرین را بهترین فرصت در این استان دانست و افزود: قطعا بهره برداری از این مجموعه در استانی که از نظر تعداد تخت بیمارستانی فقیر است اتفاقی بسیار خوب است ولی به منزله حل مشکلات نیست، مشکلات متعدد است ولی همه مصصم هستند که مشکلات رفع شود.

  قاضی زاده هاشمی به کلنگ زنی یک بیمارستان در شهرستان شازند که ساعتی دیگر با حضور وی انجام می شود اشاره کرد و افزود: امید است با کمک پتروشیمی شازند این پروژه با سرعت قابل قبولی به نتیجه برسد.

  وی در خصوص طرح توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) نیز گفت: این پروژه تاکنون حدود ۶۵ درصد پیشرفت داشته و اگر اعتبارات به موقع برسد باید ظرف یک سال و نیم آینده به اتمام برسد.

  قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه مطمئنا استاندار و نمایندگان مجلس با کمک وزارت بهداشت تلاش می کنند تا سازمان برنامه به موقع اعتبار مورد نیاز برای اتمام این پروژه را تاکین کند اظهار کرد: تکمیل ساخت این بیمارستان حدود ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

  وی با تاکید بر اینکه تجهیز این بیمارستان توسط وزارت بهداشت انجام می شود، افزود: ساخت و تکمیل این بیمارستان شاید یکی از بهترین کارهای خیر برای مردم اراک باشد.

  قاضی زاده هاشمی در خصوص ساخت بیمارستان هزار تختخوابی در اراک نیز به مزاح گفت: بیمارستان هزار تختخوابی جزو آرزوهاست و آرزو هم بر شما عیب نیست.

  وی افزود: اگر مسئله تحریم وجود نداشته باشد این پروژه نیز با استفاده از اعتبارات خارجی قابل دستیابی است، اما اگر این مشکلات پیش بیاید باید کمی برای تحقق این پروژه صبوری کنیم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  استفاده از نور برای تحریک اعصاب شنوایی+ فیلم خواص هل برای لاغری وزیر بهداشت: به داروها و تجهیزات باکیفیت اجازه تولید می‌دهیم ممنوعیت فروش نوشابه‌های انرژی‌زا به افراد زیر ۱۶ سال در انگلیس تغذیه ضد سرطان برای زنان کنترل رشد تومورهای مغزی با تزریق ویروس انتقاد از «اظهارات غیرتخصصی» درباره واکسن HPV/ ورود دو واکسن جدید به برنامه واکسیناسیون کشوری

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.