آتش‌سوزی در فروشگاه تجهیزات پزشکی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷

 • آتش سوزی در خیابان ابوریحان تهران
  عکس،‌آرشیوی است

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک فروشگاه تجهیزات پزشکی خبر داد.

  سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد این حادثه اظهار کرد: در ساعت ۸:۴۸ امروز یک مورد آتش‌سوزی در فروشگاه تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهار راه ولیعصر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران،‌ اضافه کرد:‌ محل آتش‌سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که در طبقه همکف آن سه باب فروشگاه تجهیزات پزشکی قرار داشت و در طبقه بالا نیز جایی به وسعت ۲۰۰ متر به عنوان انبار پارچه مورد استفاده قرار می‌گرفت.

  وی با اشاره به اینکه فروشگاه میانی دچار حریق شده بود گفت: وقتی آتش‌نشانان رسیدند این فروشگاه کاملا شعله‌ور بود و آتش‌در حال سرایت به بخش‌های دیگر و طبقه بالایی بود که خوشبختانه آتش‌نشانان سریعا موفق شدند آتش را کنترل کنند و از سرایت آن به بخش‌های دیگر جلوگیری شد.

  ملکی گفت: این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت و آتش سوزی تنها خسارات مالی به جا گذاشته است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  رونمایی از ۶ فروند بالگرد اورژانس هوایی کشور رد شایعه شیوع وبا در «نوشهر» ارومیه به عنوان مهد طب مدرن ایران ثبت ملی شود درمان دانش آموزان شین آبادی متوقف نشده است/ سازمان برنامه و بودجه به تعهداتش عمل کند لزوم ایجاد دسترسی عادلانه به خدمات تشخیصی و درمانی سرطان آسپرین و پیشگیری از سرطان سیگار، عمر را کوتاه می‌کند/ چاق‌ها مراقب قلب‌شان باشند

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.