آتش‌سوزی در فروشگاه تجهیزات پزشکی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷

 • آتش سوزی در خیابان ابوریحان تهران
  عکس،‌آرشیوی است

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک فروشگاه تجهیزات پزشکی خبر داد.

  سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد این حادثه اظهار کرد: در ساعت ۸:۴۸ امروز یک مورد آتش‌سوزی در فروشگاه تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهار راه ولیعصر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران،‌ اضافه کرد:‌ محل آتش‌سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که در طبقه همکف آن سه باب فروشگاه تجهیزات پزشکی قرار داشت و در طبقه بالا نیز جایی به وسعت ۲۰۰ متر به عنوان انبار پارچه مورد استفاده قرار می‌گرفت.

  وی با اشاره به اینکه فروشگاه میانی دچار حریق شده بود گفت: وقتی آتش‌نشانان رسیدند این فروشگاه کاملا شعله‌ور بود و آتش‌در حال سرایت به بخش‌های دیگر و طبقه بالایی بود که خوشبختانه آتش‌نشانان سریعا موفق شدند آتش را کنترل کنند و از سرایت آن به بخش‌های دیگر جلوگیری شد.

  ملکی گفت: این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت و آتش سوزی تنها خسارات مالی به جا گذاشته است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  توضیح وزارت بهداشت درباره دستورالعمل "استفاده مجدد از وسایل پزشکی" نکاتی مهم درباره سرطان سینه آیا سرکه سیب در درمان سردرد تاثیر دارد؟ آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی پزشکان متخصص از فردا وقت گذراندن در فضای باز از بینایی کودکان محافظت می‌کند درمان استرس با دکتر اوز تقویت موها با روغن آووکادو

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.