ممنوعیت تبلیغ هله هوله در وسایل نقلیه عمومیِ لندن

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

 • تبلیغات فست فود هله هوله تغذیه غذا

  مقامات شهری لندن از ممنوعیت تبلیغ مواد غذایی کم‌ارزش و هله‌هوله روی وسایل حمل و نقل عمومی خبر دادند.

  به گزارش ایسنا، “صادق خان” شهردار لندن گفت: برای مقابله با بحران چاقی در کودکان تبلیغ مواد غذایی کم‌ارزش و تنقلات ناسالم روی وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر ممنوع می‌شود.

  شهردار لندن با بیان اینکه نرخ چاقی در لندن در بالاترین رتبه در اروپا قرار دارد، اظهار داشت: تقریبا ۴۰ درصد کودکان ۱۰ تا ۱۱ ساله در این شهر دچار چاقی یا اضافه وزن هستند.

  شهردار لندن همچنین افزود: چاقی کودکان در لندن بحرانی شده و مصمم هستم اقدامی در این رابطه انجام دهم. این ممنوعیت شامل محصولاتی چون مک‌دونالد می‌شود که سرشار از چربی، نمک و قند هستند.

  به گزارش خبرگزاری رویترز، این ممنوعیت درحالیست که تبلیغ مواد غذایی و نوشیدنی در سال مالی ۱۷-۲۰۱۶ حدود ۲۰ میلیون پوند برای سیستم حمل و نقل لندن درآمدزایی داشته است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  نحوه تایید سلامت واکسن‌ها در کشور/ ۱۰۰ میلیون دلار برای تولید ۲ واکسن تاثیر مخرب استرس مادران باردار بر نوزادان راهکار رفع خشونت علیه پزشکان، بگیر و ببند نیست/بیمارستان جای محبت است، نه پلیس هشدار درباره پیوند عضو از قربانیان اوردوز در ایالات متحده نقش ویتامین D در بروز ام.اس معاون وزیر بهداشت: قهوه‌خانه داران، تغییر رویکرد دهند اختصاص ۱۰ درصد بودجه فرهنگی دانشگاه‌ها به انجمن‌های علمی/تأسیس انجمن‌های ملی علوم پزشکی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.