افتتاح 2 پروژه درمانی بیمارستان «طالقانی» آبادان با حضور وزیر بهداشت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷

 • افتتاح پروژه بهداشتی درمانی

  با حضور وزیر بهداشت پروژه‌های بازسازی و توسعه اورژانس و بال شمالی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان افتتاح شدند.

  به گزارش ایسنا، با حضور دکتر «سید حسن قاضی‌زاده هاشمی»، پروژه‌های بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان آیت‌الله طالقانی هم‌چنین بازسازی و توسعه بال شمالی این بیمارستان به طور رسمی افتتاح شدند.

  پروژه بازسازی بال شمالی بیمارستان آیت‌الله طالقانی با زیربنای ۳۶۱۵ مترمربع و ۶۰ تختخواب با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات وزارت بهداشت و سازمان منطقه آزاد اروند راه‌اندازی شده است. این پروژه از سال ۹۴ کلید خورد که شامل چهار اتاق عمل، بخش اطفال، بخش داخلی مردان و بخش بلوک‌های زایمانی است.

  توسعه و به روزآوری زایشگاه قدیمی این بیمارستان، به روز شدن اتاق‌های عمل این بیمارستان با استانداردهای کشور و توسعه ظرفیت گنجایش بخش‌های اطفال و داخلی مردان با توجه به افزایش اقبال عمومی به بیمارستان‌های دولتی از اهداف این پروژه است. همچنین بخش بخش بلوک‌های زایمانی این پروژه مشتمل بر هفت اتاق (بلوک زایمانی) است.

  هم‌چنین پروژه بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان با زیربنای ۱۸۹۰ مترمربع مشتمل بر ۳۵ تختخواب با اعتبار ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت افتتاح شد.

  استاندار خوزستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، معاون  استاندار و فرماندار ویژه آبادان از دیگر مسئولان حاضر در مراسم افتتاح این دو پروژه بودند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اجرای آزمایشی نظام ارجاع داخل بیمارستانی در زنجان چگونه در برابر ابتلا به "هپاتیت سی" ایمن شویم؟ خطرناک ترین شغل های دنیا ورود سرمایه و تجهیزات حلقه مفقوده بیمارستان‌سازی در ایران تمهیدات و توصیه‌های نوروزی وزارت بهداشت برای ۲ بیماری خاص برنامه جدی وزارت بهداشت برای بیماران خاص/کمک ۸۰۰هزار تومانی برای دندانپزشکی هموفیلی‌ها ترمیم دندان کودکان با "سلول‌های بنیادی"

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.