سرمایه‌گذاری ۶۰۰۰ میلیاردی خیرین سلامت در کشور

سرمایه‌گذاری ۶۰۰۰ میلیاردی خیرین سلامت در کشور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷

 • بیمارستان

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: خیرین سلامت تاکنون حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده‌اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال ۹۶ بوده است.

  به گزارش ایسنا، حسینعلی شهریاری ششم اردیبهشت ماه در سفر به شهرکرد و در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ائمه جمعه و جماعات ظرفیت بسیار خوبی در ترغیب و تشویق مردم به کارهای خیر و مشارکت در امور خیر هستند.

  وی مجمع خیرین سلامت استان را یکی از فعال‌ترین مجامع خیرین سلامت در کشور دانست و افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز یاری‌گر خوبی برای مجمع خیرین سلامت استان بوده است.

  شهریاری تصریح کرد: خیرین سلامت تاکنون حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده‌اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال ۹۶ بوده است.

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور عنوان کرد: مجمع خیرین تسهیل‌گر است و زمینه را برای انجام کارهای خیر فراهم می‌کند و مجمع خیرین تشکیلات ستادی بالادستی نیست.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟ اسانس‌هایی که برای بهبود رماتیسم مفصلی مفیدند آیین نامه مراکز جامع توانبخشی تدوین شد عرق زنجبیل ، خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات زنجبیل قول بیمه‌های تجاری برای پرداخت بدهی بیمارستان‌ها تا پایان شهریور عادت های خطرناک و کاهش دهنده طول عمر تفکرات سمی مضر برای سلامت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.