سرمایه‌گذاری ۶۰۰۰ میلیاردی خیرین سلامت در کشور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷

 • بیمارستان

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: خیرین سلامت تاکنون حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده‌اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال ۹۶ بوده است.

  به گزارش ایسنا، حسینعلی شهریاری ششم اردیبهشت ماه در سفر به شهرکرد و در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ائمه جمعه و جماعات ظرفیت بسیار خوبی در ترغیب و تشویق مردم به کارهای خیر و مشارکت در امور خیر هستند.

  وی مجمع خیرین سلامت استان را یکی از فعال‌ترین مجامع خیرین سلامت در کشور دانست و افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز یاری‌گر خوبی برای مجمع خیرین سلامت استان بوده است.

  شهریاری تصریح کرد: خیرین سلامت تاکنون حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده‌اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال ۹۶ بوده است.

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور عنوان کرد: مجمع خیرین تسهیل‌گر است و زمینه را برای انجام کارهای خیر فراهم می‌کند و مجمع خیرین تشکیلات ستادی بالادستی نیست.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مکمل هایی که به ساخت مجدد مینای دندان کمک می کند بیمه همگانی سلامت ویژه محرومان است / اجرای راهنماهای بالینی ضروری است عرق بومادران ، خواص ، طبع ، مضرات و طریقه مصرف بومادران عامل مسومیت‌های قارچی اخیر مشخص شد افتتاح پروژه‌های بهداشتی در استان‌های همدان و کرمانشاه معضلی به نام قاچاق معکوس دارو خیار چه خواصی دارد؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.