صیانت از مرزهای کشور در برابر آسیب‌های بهداشتی، نشانه اقتدار کشور است

صیانت از مرزهای کشور در برابر آسیب‌های بهداشتی، نشانه اقتدار کشور است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷

 • بنیانگذار شبکه بهداشت و درمان

  بنیانگذار نظام شبکه بهداشت و درمان کشور تاکید کرد: توسعه سلامت و صیانت از مرزهای کشور در برابر آسیب‌های بهداشتی، نشانه آشکاری از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، دکتر حسین ملک افضلی – یکی از بنیانگذاران  نظام شبکه بهداشت و درمان- در همایش تجلیل از پیشگامان سلامت در زاهدان گفت:  با وجود آنکه بیماریهایی مانند فلج اطفال در همسایگی مرزهای شرقی ما هنوز هم وجود دارد، اما از ۱۳ سال قبل تاکنون موردی در این استان مشاهده نشده است.

  وی ادامه داد: توسعه سلامت و صیانت از مرزهای کشور در برابر آسیبهای بهداشتی، نشانه آشکاری از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است. بهورزان، کاردانها، کارشناسان و پزشکان شاغل در نظام شبکه بهداشت و درمان کشور ما مصداق بارز طبیب دوار هستند که خود به سراغ نیازمندانمیروند.

   ملک افضلی همچنین اضافه کرد:  توسعه شاخصهای سلامت در سیستان و بلوچستان صرفا ناشی از خدمات بهداشت و درمان نیست؛ بلکه افزایش میزان سواد عمومی و توسعه ارتباطات نیز در این زمینه نقش داشته است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  علائم اختلالات هورمونی در زنان تلاش برای دسترسی عادلانه به خدمات و جلوگیری از هزینه‌های کمرشکن سلامت درمان کبد چرب با یک تغییر در رژیم غذایی تنظیم چرخه خواب خواص ، طبع ، مضرات و طریقه مصرف شیرخشت وزیر بهداشت: ناهمخوانی منابع و مصارف محدودیت خدمات را به دنبال دارد آیا نخود فرنگی چاق کننده است؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.