افتتاح اولین بیمارستان جامع زنان در استان البرز با حضور وزیر بهداشت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  با حضور وزیر بهداشت در کرج، اولین بیمارستان جامع زنان در استان البرز با ظرفیت ۱۶۰ تخت بیمارستانی به بهره برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، این مرکز جامع درمانی در بیمارستان کمالی کرج واقع شده است و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در این مرکز با کادر پزشکی، پرستاری و مامایی خانم ارائه می شود.

  بیمارستان جامع زنان کمالی کرج که عملیات ساخت آن از آبان ماه ۹۵ آغاز شده بود، در زمینی به مساحت ۷ هزار متر مربع در ۵ طبقه و با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

  بیمارستان جامع زنان کمالی کرج دارای بخش های تخصصی و فوق تخصصی شامل جراحی تخصصی زنان، مراقبت های ویژه CCU، جراحی عمومی، LDR(واحدهای اختصاصی زایمان)، بخش مادران پرخطر، نوزادان، مراقبت های ویژه نوزادان(NICU)، داخلی، اورژانس، اورژانس مامایی، ICU، ناباروری، بخشهای تصویر برداری شامل سونوگرافی و MRI و آزمایشگاه است.

  با بهره برداری از این مرکز، تعداد تخت های بیمارستان کمالی کرج به ۵۲۰ تخت افزایش یافت.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اهتمام دولت برای تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی سال گذشته ۱۶ هزار و ۳۰۰ نفر به دلیل سوانح جاده‌ای فوت کردند/۵ میلیون بیمار دیابتی در کشور داریم تاثیر مخرب سیاست‌های مهاجرتی آمریکا بر سلامت روان چرا لاغر شدن سخت است؟ در بیمارستانهای تهران، موضوع پدافند غیرعامل رعایت نشده است ارائه مدلی برای بررسی وضعیت بیومکانیکی بیماران فوت سالیانه ۳۰۰۰ نفر به دلیل آتش‌سوزی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.