بهره‌برداری از مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان «سینا»ی تبریز با حضور رئیس‌جمهور

بهره‌برداری از مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان «سینا»ی تبریز با حضور رئیس‌جمهور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷

 • افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی

  مرکز ۶۴ تختخوابی سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز با حضور رئیس‌جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» با حضور در مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز، ضمن بهره‌برداری این مرکز آموزشی و درمانی از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

  رئیس‌جمهور در این بازدید با توضیح مسئولان و مدیران بیمارستان در جریان روند احداث، تجهیز و خدمات و فعالیت‌های مرکز سوانح و سوختگی قرار گرفت.

  روحانی هم‌چنین ضمن عیادت از برخی بیماران بستری در این مرکز و احوالپرسی با آنان از تلاش‌ها و خدمات کادر درمانی و پزشکی این مرکز تقدیر کرد.

  احداث مرکز ۶۴ تختخوابی سوانح و سوختگی سینا تبریز با استانداردهای روز دنیا بنا به فقدان وجود چنین مرکز استانداردی برای خدمت‌رسانی به این گروه از بیماران در شمال غرب کشور در سفر اردیبهشت ماه سال ۹۴ کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان‌شرقی مورد تصویب قرار گرفت.

  این مرکز شامل بخش‌های سوختگی مردان، زنان، کودکان، مراقبت‌های ویژه سوختگی، اتاق‌های عمل مستقل و موتورخانه مجزا در ۶۸۰۰ متر مربع بوده و با صرف اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان از محل کمک‌های خیرین و منابع دولتی احداث و تجهیز شده است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بیماری موبوفوبیا چیست؟ ایرانی‌ها سالی چقدر آدامس می‌جوند؟ راهکارهایی سریع برای بهبود سرگیجه دلیل ریزش مو زیر دوش خرابی پمپ شبکه آبرسانی، علت مسمومیت ۱۷۰ نفر با آب آلوده در رامهرمز جزییات سفر وزیر بهداشت به "فارس" و طی مسافتی ۹۳۰ کیلومتری تفاوت های شیر مادر و شیر خشک

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.