بهره‌برداری از مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان «سینا»ی تبریز با حضور رئیس‌جمهور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷

 • افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی

  مرکز ۶۴ تختخوابی سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز با حضور رئیس‌جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» با حضور در مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز، ضمن بهره‌برداری این مرکز آموزشی و درمانی از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

  رئیس‌جمهور در این بازدید با توضیح مسئولان و مدیران بیمارستان در جریان روند احداث، تجهیز و خدمات و فعالیت‌های مرکز سوانح و سوختگی قرار گرفت.

  روحانی هم‌چنین ضمن عیادت از برخی بیماران بستری در این مرکز و احوالپرسی با آنان از تلاش‌ها و خدمات کادر درمانی و پزشکی این مرکز تقدیر کرد.

  احداث مرکز ۶۴ تختخوابی سوانح و سوختگی سینا تبریز با استانداردهای روز دنیا بنا به فقدان وجود چنین مرکز استانداردی برای خدمت‌رسانی به این گروه از بیماران در شمال غرب کشور در سفر اردیبهشت ماه سال ۹۴ کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان‌شرقی مورد تصویب قرار گرفت.

  این مرکز شامل بخش‌های سوختگی مردان، زنان، کودکان، مراقبت‌های ویژه سوختگی، اتاق‌های عمل مستقل و موتورخانه مجزا در ۶۸۰۰ متر مربع بوده و با صرف اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان از محل کمک‌های خیرین و منابع دولتی احداث و تجهیز شده است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  صنایع دخانی نگران افزایش قیمت سیگار/افزایش مصرف قلیان در کشور تقویت هوش کودکان با غذا مشکلات فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا استفاده ازشتاب‌دهنده‌ها برای مدل توسعه ستاد زیست‌فناوری/فناوری زیستی ترازاقتصادی راجابجا می‌کند عوارض مثبت و منفی نوشیدن قهوه عرق زنیان ، طبع ، خواص ، مضرات و طریقه مصرف زنیان ضرورت ایجاد ساختارهای جدید خدمات توانبخشی و بازتوانی شناختی در نظام سلامت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.