آمادگی ایسنا برای تبدیل شدن به قطب اخبار پزشکی کشور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : فروردین ۲۷, ۱۳۹۷

 • دفتر ایسنا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با حضور در مراسم افتتاح دفتر ایسنا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آمادگی این خبرگزاری برای مخابره اخبار خوب و مفید در حوزه درمان خبر داد و تاکید کرد: آماده هستیم که قطب اخبار پزشکی کشور را به ایسنا منتقل کنیم.

  به گزارش ایسنا، علی متقیان در این مراسم که صبح امروز (۲۷ فروردین) برگزار شد، با بیان اینکه امروزه در فضای عمومی رسانه و با توجه به اطلاع رسانی لحظه به لحظه،‌ نیازمند راستی آزمایی خبر هستیم، ایسنا را رسانه‌ای قابل اعتماد توصیف و اظهارکرد: در ایسنا به لحاظ تولید و عرضه خبر هیچ گونه محدودیتی نداریم.

  وی با اشاره به توجه بیشتر ایسنا به مسائل علمی و دانشگاهی، شرط ورود به این رسانه و تداوم همکاری با آن را “دانشجو بودن” خواند و خاطرنشان کرد: علی رغم علاقه وافری که به اخبار سیاسی وجود دارد، سیاست زده نشده‌ایم. این در حالی است که ما از دل دانشگاه در آمده و به دنبال اخبار عالمانه هستیم.

  مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان اینکه جهاد دانشگاهی هر جا حس کند کمبودی است،‌ ورود پیدا می‌کند، علت اصلی مورد اعتماد بودن ایسنا به عنوان رسانه این نهاد را اداره آن به دست جوانان و دانشجویان دانست و تاکید کرد: این دانشجویان که به هیچ وجه به مسائل سیاسی وابسته نیستند، زیر بار هیچ تعهدی نرفته‌اند مگر تعهد به آزادگی،‌ صداقت، امانت و اطلاع رسانی مفید.

  متقیان در پایان ابراز امیدواری کرد که افتتاح دفتر ایسنا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زمینه گسترش همکاری‌ها را فراهم نموده و نیز این خبرگزاری بتواند منعکس کننده اخبار و فعالیت‌های این قطب پزشکی کشور باشد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  عرق زنیان ، طبع ، خواص ، مضرات و طریقه مصرف زنیان خواص گیلاس زرد هزینه هنگفت "کمبود خواب" برای کشورها اهمیت ورزش کردن در دوران بارداری استرس‌های مزمن، شایع‌ترین علت سرطان یک راه‌ برای زنده‌ ماندن کارگردان «دلیران تنگستان» باقی است برای جلوگیری از پیری پوست چه بخوریم؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.