وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت با خطای کمتر ادامه می‌یابد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۷, ۱۳۹۶

 • نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت در خصوص وضعیت رشد بودجه وزارت بهداشت در سال آینده گفت: رشد بودجه وزارت بهداشت و طرح تحول سلامت، مانند سایر دستگاه‌های اجرایی و بلکه کمتر از آنها است اما در یکی دو بخش از جمله اعتبارات وزارت بهداشت از محل هدفمندی یارانه ها، احتمال تحقق کامل این اعتبار بیشتر از گذشته است.

  به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: میزان بودجه وزارت بهداشت افزایش پیدا نکرده البته ما رضایت داریم و در فضایی که همه صحبت های منفی را به زبان می آورند، ما نباید بیجا نگرانی ایجاد کنیم.

  وزیر بهداشت تاکید کرد: طرح تحول سلامت با خطای کمتر و تاثیر بیشتر ادامه پیدا می کند و امیدوارم در ادامه دولت دوازدهم نیز همانند ۵ سال گذشته، ارائه خدمات به مردم را ادامه دهیم.

  به گزارش وبدا، دکتر هاشمی از دولت و مجلس به دلیل حمایت از سلامت مردم، تقدیر کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  با رفتار خود وانمود نکنیم ناکارآمدیم/ بی انصافی است که فقط کمبودها را ببینیم تزریق واکسن مننژیت حجاج به حدود ۷۲هزار نفر کاهش ۵ درصدی مصرف فرآورده‌های خونی در کشور با تعرفه‌گذاری پسماندهایی که تشعشع دارند کاهش جمعیت سیگاری‌ها در فرانسه تشخیص بیماری پارکینسون با بررسی میزان کافئین در خون نتایج تزریق واکسن پاپیلوماویروس انسانی به زنان جوان در انگلیس

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.