وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت با خطای کمتر ادامه می‌یابد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۷, ۱۳۹۶

 • نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت در خصوص وضعیت رشد بودجه وزارت بهداشت در سال آینده گفت: رشد بودجه وزارت بهداشت و طرح تحول سلامت، مانند سایر دستگاه‌های اجرایی و بلکه کمتر از آنها است اما در یکی دو بخش از جمله اعتبارات وزارت بهداشت از محل هدفمندی یارانه ها، احتمال تحقق کامل این اعتبار بیشتر از گذشته است.

  به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: میزان بودجه وزارت بهداشت افزایش پیدا نکرده البته ما رضایت داریم و در فضایی که همه صحبت های منفی را به زبان می آورند، ما نباید بیجا نگرانی ایجاد کنیم.

  وزیر بهداشت تاکید کرد: طرح تحول سلامت با خطای کمتر و تاثیر بیشتر ادامه پیدا می کند و امیدوارم در ادامه دولت دوازدهم نیز همانند ۵ سال گذشته، ارائه خدمات به مردم را ادامه دهیم.

  به گزارش وبدا، دکتر هاشمی از دولت و مجلس به دلیل حمایت از سلامت مردم، تقدیر کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چرا من خوشحال نیستم؟ مشکل من چیست؟ صدور ۲۷۵ اخطاریه زیست محیطی برای بیمارستان‌های پایتخت آیا چای لاغری تاثیری در کاهش وزن دارد؟ نماینده اراک: استان مرکزی با مشکل تامین دارو مواجه است ۱۰درصد ایرانیان کارت اهدای عضو دارند/"تصادف" شایع‌ترین علت مرگ مغزی است تاکنون طرح منسجمی برای "توریسم درمانی" نداشته‌ایم/ در تجهیزات و امکانات چیزی کم نداریم خواص معجزه آسا میگو

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.