وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت با خطای کمتر ادامه می‌یابد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۷, ۱۳۹۶

 • نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت در خصوص وضعیت رشد بودجه وزارت بهداشت در سال آینده گفت: رشد بودجه وزارت بهداشت و طرح تحول سلامت، مانند سایر دستگاه‌های اجرایی و بلکه کمتر از آنها است اما در یکی دو بخش از جمله اعتبارات وزارت بهداشت از محل هدفمندی یارانه ها، احتمال تحقق کامل این اعتبار بیشتر از گذشته است.

  به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: میزان بودجه وزارت بهداشت افزایش پیدا نکرده البته ما رضایت داریم و در فضایی که همه صحبت های منفی را به زبان می آورند، ما نباید بیجا نگرانی ایجاد کنیم.

  وزیر بهداشت تاکید کرد: طرح تحول سلامت با خطای کمتر و تاثیر بیشتر ادامه پیدا می کند و امیدوارم در ادامه دولت دوازدهم نیز همانند ۵ سال گذشته، ارائه خدمات به مردم را ادامه دهیم.

  به گزارش وبدا، دکتر هاشمی از دولت و مجلس به دلیل حمایت از سلامت مردم، تقدیر کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  نشانه های سرطان کبد چیست؟ فعالیت ۶۰۰ سازمان مردم نهاد و ۷۰هزار نیکوکار در حوزه سلامت غذای قلب، مو، پوست، کلیه، چشم و … فواید آب هویج در پیشگیری از بیماری ها بهترین مواد غذایی برای مبارزه با چربی شکم شناسایی یون رادیواکتیو در منابع آب با چشم غیرمسلح/اندازه‌گیری آلایندگی آب در کمترین زمان اقدام مشترک وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و نظام پزشکی برای ساماندهی تبلیغات حوزه سلامت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.