خواص قارچ برای پر انرژی ماندن در طول روز

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۴, ۱۳۹۶
 • خواص انرژی زای قارچ, خواص Mushrooms

  آیا مزیت های خوردن قارچ را می دانید؟ طبق گفتۀ کارشناسان، قارچ ارزش غذایی بالایی دارد و خوردن آن می تواند شما را پر انرژی نگاه دارد. قارچ ها یک منبع طبیعی از ویتامین B5 هستند، که به کم کردن خستگی و بی حالی کمک می کند و برای آنهایی که زندگی شلوغی دارند، یا کسانی که به صورت طبیعی چربی و کالری کمی دارند عالی است.

  سرآشپز معروف تلویزیونی، نادیا ساوالها، که در ایجاد کمپینی با عنوان “فقط قارچ هم اضافه کنید” و با هدف تشویق مردم به مصرف بیشتر قارچ تازه همکاری داشته است، اینگونه می گوید “قارچ ها سبزیجاتی هستند که به شدت دست کم گرفته شده اند و من فهمیده ام که از بهترین مواد مغذی هستند که می توانم در غذاهای مورد علاقۀ بچه هایم اضافه کنم! آنها یک راه ارزان برای اضافۀ کردن یک مزۀ دوست داشتنی به غذاهای مختلف هستند و البته بسیار هم سریع و راحت می توان آنها را پخت.

  همچنین بخوانید: خواص درمانی قارچ

  “من فکر می کنم که بیشتر مردم از استفاده از قارچ دوری می کنند زیرا آنها مطمئن نیستند که چگونه باید آن را بدرستی بپزند، اما من امیدوارم که راهنمایی های ما در این کمپین بتواند مردم بیشتری را به مصرف قارچ ترغیب کند.”

  برترین جاهای دیدنی روسیه برای تفریح

  ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها

  منبع: آلامتو

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چند توصیه مهم درباره گرمازدگی کنترل بیماری‌های غیرواگیر و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت؛ دو تکلیف مهم وزارت بهداشت ساخت دستگاه پاستوریزاتور سرد برای حفظ کیفیت مواد غذایی در کشور کشف پروتئین کمک‌کننده به مبارزه با سرطان اقدام برای حذف دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها/ کاهش متقاضی "بیمه سلامت رایگان" در تهران فوت سالیانه ۲۰۰۰ نفر به دلیل حوادث ناشی از کار در کشور افزایش خطر سنگ کلیه با مصرف آنتی‌بیوتیک

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.