حساسیت به ورزش و علائم آن

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۱, ۱۳۹۶
 • همیشه افراد یکدیگر را به ورزش و تحرک داشتن تشویق می کنند اما در این جهان افرادی هستند که اگر ورزش کنند، خواهند مرد! بله افرادی هستند که به ورزش کردن حساسیت داشته و درصورت فعالیت ورزشی، بدن آنها واکنش نشان داده و منجر به مرگ آنها خواهد شد!!

  تعداد این افراد در کل جهان در حدود ۱۰۰۰ نفر است. این حساسیت هرچند که منشا مشخصی ندارد اما ممکن است با مصرف غذاها و یا داروهای خاصی ایجاد شود. پوست ماهی، گندم، بندق، انگور و داروهای مسکن آنتی بیوتیک و قرص های سرماخوردگی، داروهای گیاهی همه و همه می توانند منجر به بروز چنین حادثه ای شوند.

  علائم این بیماری شامل کوفتگی، حرارت، خارش، سوزش پوست و سپس تاول و جوش های دردناک، غش کردن و در نهایت اغما و رفتن در کما می باشد. افرادی که از این بیماری رنج می برند ممکن است دچار تورم در ناحیه گلو شده و سپس در تنفس کردن با مشکل روبرو شوند و حالت تهوع و خفگی داشته باشند که در نهایت می تواند منجر به مرگ آنها شود!

  بنابراین هنگام ورزش اگر با شرایط غیر عادی در بدن خود مواجه شدید بهتر است ورزش را متوقف کرده و به پزشک مراجعه نمایید.

  برترین جاهای دیدنی روسیه برای تفریح

  ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها

  منبع: آلامتو

 • 0
 • مطالب مرتبط

  تاثیر شاد بودن در زندگی بر روی سلامت روان هدف‌گذاری برای صادرات ۲۴۰ میلیون دلاری تجهیزات پزشکی چگونه هورمون ها را به صورت طبیعی متعادل کنیم؟ حق بیمه شخص ثالث و بدنه با پرداختی بیمه تناسب دارد؟ نوبخت: قوه قضائیه نظارت بیشتری در ناصرخسرو داشته باشد از سرانجام "اورژانس ریلی پایتخت" تا درخواستی اورژانسی از شهرداری تهران تأثیرات بی نظیر دوش گرفتن در شب

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.