عیادت معاون وزیر بهداشت از کارگردان «دلیران تنگستان»

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

 • عیادت از همایون شهنواز

  معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عیادت کارگردان دلیران تنگستان در بیمارستان رفت.

  به گزارش ایسنا، همایون شهنواز – کارگردان تلویزیون و سینما – از چند روز پیش در پی سوختگی شدید در سانحه آتش‌سوزی بر اثر نشت گاز در منزل، در بیمارستانی در تهران بستری شده است.

  در پی خبری شدن یا ناتفاق در روز گذشته از طریق ایسنا، امروز جمعی از هنرمندان و دوستان او همچون محمد دادفر – نماینده اسبق مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی -، شهریار اسدی – کارگردان سینما -، اردشیر صالح‌پور – پژوهشگر تئاتر – و محمد ولی‌زاده – فعال فرهنگی – و همچنین قاسم جانبابایی – معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی – به عیادت او رفتند.

  در این عیادت، معاون وزیر بهداشت، در جریان روند درمانی شهنواز قرار گرفت.
  همایون شهنواز، کارگردان مجموعه‌های تلویزیونی «دلیران تنگستان» و «روزهای به‌یادماندنی» و فیلم سینمایی «شاه خاموش»، روز شنبه (پنجم اسفند ماه) در منزل خود در خیابان ولی‌عصرِ تهران (چهارراه پارک‌وی) در اثر انفجار ناشی از نشت گاز، به هشتاد درصد سوختگی دچار شده است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بسته خبری اجتماعی ایسنا در دومین روز از اسفندماه نارساخوانی و نارسانویسی چیست؟ مهمانداران هواپیما بیشتر در معرض ابتلا به سرطان هستند خواص میوه ی درخت بلوط خواص قارچ برای پر انرژی ماندن در طول روز نقش ۳وزارتخانه در کاهش حوادث و تلفات جاده‌ای/چرایی رخداد حادثه "پلاسکو" برگزاری رویداد نوآوری مکمل‌های غذایی و گیاهی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.