برنامه‌ای برای تاسیس داروخانه جدید نداریم

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۹, ۱۳۹۶

 • داروخانه هلال احمر

  مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی معاونت بهداشت جمعیت هلال احمر، گفت: برنامه ای برای تاسیس و یا راه اندازی داروخانه جدید نداریم و تنها هدف اصلی ما ارتقاء داروخانه های فعلی هلال احمر در تمامی استان های کشور است.

  به گزارش ایسنا، دکتر طاهره  بااشاره به بررسی عملکرد داروخانه‌ها، اظهار کرد: چشم انداز ۵ ساله داروخانه‌ها از نگاه جمعیت تنظیم و دستور العمل‌های داروخانه‌ها شامل کارانه، خرید، بازنگری و نقاط اصلاحی اعلام شده است.

  وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد داروخانه‌های جمعیت هلال احمر در سطح کشور به عنوان رفرنس مطرح هستند، گفت: تلاش می‌کنیم تا بتوانیم با افزایش کیفیت داروخانه‌های موجود هلال احمر در تمامی استان‌ها یک داروخانه رفرنس(مرجع) داشته باشیم.

  وی در خاتمه خاطرنشان کرد: هیچ برنامه ای برای تأسیس داروخانه در کشور نداریم و تمرکز ما فقط بر روی داروخانه‌های فعلی هلال احمر با هدف ارتقاء آنها است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اهمیت فرهنگ‌سازی برای اهدای عضو / انتقاد از متولی نداشتن امر "پیوند" در کشور از ردپای گاز «رادون» در هوای تهران تا شعارهای کاندیداهای شهرداری پایتخت تاکنون افزایشی در تعرفه‌های پزشکی بخش خصوصی نداشتیم واکنش جدید پلیس به نمایش مسابقات جام‌جهانی در کافی‌شاپ‌ها/ریزگردهایی که پایتخت را آلوده کرد حمایت دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی از راه‌اندازی انجمن «سلیاک» روایت مردمانی از "پشت کوه" + فیلم ابلاغ دستورالعمل مراقبت‌های حمایتی و تسکینی از بیماران

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.