پخش تصویری یک برنامه رادیویی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۸, ۱۳۹۶

 • مجله پزشکی

  شبکه رادیویی سلامت برای نخستین بار مجله پزشکی خود را به شکل تصویری به روی آنتن برد.

  شهرام زین‌العابدین، تهیه‌کننده برنامه «مجله پزشکی» که به مدت پنج سال است به روی آنتن رادیو سلامت می‌رود، درباره جزئیات پخش تصویری این برنامه به ایسنا گفت: علت اصلی تصویری شدن این برنامه به دلیل این بود که از بستر فضای مجازی در جذب مخاطب استفاده کنیم و از آن غافل نشویم. به همین دلیل این فضا را انتخاب کردیم.

  او ادامه داد: برنامه «مجله پزشکی» در رادیو مخاطبان خاص خود را دارد اما به دلیل اینکه از بستر فضای مجازی غافل نشویم تصمیم گرفتیم این برنامه را به شکل تصویری از فضای مجازی و همچنین رادیو به روی آنتن ببریم. این برنامه اولین برنامه رادیو سلامت است که به شکل تصویری به روی آنتن می‌رود.

  تهیه‌کننده این برنامه پزشکی در پایان گفت: مجله پزشکی یکی از برنامه‌های برند رادیو سلامت است و مخاطبان خاص خود را دارد.

  به گزارش ایسنا، برنامه «مجله پزشکی» که به مدت پنج سال است به روی آنتن می‌رود توسط دو کارشناس مجری به روی آنتن می‌رود. این برنامه از یکشنبه ششم اسفندماه به شکل تصویری به روی آنتن رادیو و همزمان در فضای مجازی به روی آنتن می‌رود.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  فعالیت ۱۲۴۰ تیم بهداشت محیط درنوروز/ رستوران‌های بین‌راهی زیر ذره‌بین ۵ باور غلط درباره کمک‌های اولیه راههای پیشگیری از افسردگی پاییزی چهارمین سفر وزیر بهداشت به سرپل ذهاب/ آغاز ساخت مراکز بهداشتی درمانی مناطق زلزله زده مضرات قلیان برای سلامتی کمک های اولیه در ضربه سر درمان اضطراب به کمک مدیتیشن ذهن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.