پخش تصویری یک برنامه رادیویی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۸, ۱۳۹۶

 • مجله پزشکی

  شبکه رادیویی سلامت برای نخستین بار مجله پزشکی خود را به شکل تصویری به روی آنتن برد.

  شهرام زین‌العابدین، تهیه‌کننده برنامه «مجله پزشکی» که به مدت پنج سال است به روی آنتن رادیو سلامت می‌رود، درباره جزئیات پخش تصویری این برنامه به ایسنا گفت: علت اصلی تصویری شدن این برنامه به دلیل این بود که از بستر فضای مجازی در جذب مخاطب استفاده کنیم و از آن غافل نشویم. به همین دلیل این فضا را انتخاب کردیم.

  او ادامه داد: برنامه «مجله پزشکی» در رادیو مخاطبان خاص خود را دارد اما به دلیل اینکه از بستر فضای مجازی غافل نشویم تصمیم گرفتیم این برنامه را به شکل تصویری از فضای مجازی و همچنین رادیو به روی آنتن ببریم. این برنامه اولین برنامه رادیو سلامت است که به شکل تصویری به روی آنتن می‌رود.

  تهیه‌کننده این برنامه پزشکی در پایان گفت: مجله پزشکی یکی از برنامه‌های برند رادیو سلامت است و مخاطبان خاص خود را دارد.

  به گزارش ایسنا، برنامه «مجله پزشکی» که به مدت پنج سال است به روی آنتن می‌رود توسط دو کارشناس مجری به روی آنتن می‌رود. این برنامه از یکشنبه ششم اسفندماه به شکل تصویری به روی آنتن رادیو و همزمان در فضای مجازی به روی آنتن می‌رود.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  ضرورت رویکرد سیستمیک و همه جانبه به خدمات سلامت سیاست سازمان غذا و دارو، حمایت از تولید فرآورده های حلال است بخش دیالیز بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب ۱۸ دی افتتاح می شود چگونه بوی بد دهان را از بین ببریم؟ بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی؛ با دو پیش‌شرط/تشکر از نظام پزشکی درخواست مجدد عرضه محصولات آرایشی همانند دارو تصویب استفاده از منابع فاینانس در برنامه ششم توسعه

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.