برنامه کاهش وزن با دویدن

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۶, ۱۳۹۶
 • Add-more-greens

  آیا به دنبال روشهایی برای کم کردن وزنتان بدون انجام تمرینات سخت ورزشی می گردید؟ من روش موثر کم کردن وزن را با دویدن یاد گرفته ام. چرا دویدن؟ به این دلیل که دویدن یکی ار بهترین ورزشهای چربی سوز است. در حالیکه همه روشها موثر و کارآمد هستند ولی وقتی نوبت به کم کردن وزن می رسد هیچکدام جای دو را نمی گیرند. این ۷ راهکار کاهش وزن را دنبال کنید تا به وزن دلخواهتان برسید.

  مسافتی را که می دوید افزایش دهید

  برای اینکه مقدار کالری زیادتری را بسوزاید طول مسیری را که میدوید افزایش دهید و مسافتتان را طولانی تری کنید.

  زمان دویدنتان را افزایش دهید

  افزایش زمان دویدن به شماکمک می کند که میزان کالری بیشتری بسوزانید، بدون اینکه خود را زیاد خسته کنید. دویدن را با ماکزیمم سرعت خود شروع کنید. ۲ تا ۶ دقیقه با سرعت زیاد بدوید سپس سرعتتان را کمک کنید و در آن حالت بین ۱ تا ۲ دقیقه بدوید. برای اینکه میزان کالری بیشتری بسوزانید این کار را در هر نوبت بین ۵ یا ۶ بار انجام دهید.

  دو را با شدت بیشتری انجام دهید

  اگر میخواهید ۱۰ پوند از وزنتان را با دویدن کم کنید، باید هنگام دو فشار بیشتری را به خودتان تحمیل کنید. هنگامی که فشار بیشتری را به خودتان وارد می کنید بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی می توانید مسافت بیشتری را بدوید. نگران به چالش کشیدن بدنتان نباشید، با این کار می توانید مقدار کالری بیشتری را بسوزانید.

  رژیم غذاییتان را کنترل کنید

  دویدن و ورزش به این معنا نیست که می توانید هر نوع غذایی را که دوست دارید بخورید. رژیم غذایی سالم هیچوقت به شما ضرر نمی رساند. اگر مسافت زیادی را با شدت بدوید ولی رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید وزنتان پایین نمی آید. پس رژیم غذایی مناسبی را انتخاب کنید و چربیها و فست فودها را از برنامه غذاییتان حذف کنید.

  Running_on_Your_Heels_or_Forefeet

  نحوه کاهش وزن سریع با دویدن

  سبزیجات بیشتری بخورید

  برای کم کردن وزنتان باید مقدار سبزیجات بیشتری مصرف کنید. با این کار مقدار فیبر بیشتری وارد بدنتان خواهد شد و سیستم گوارشیتان نیز سالم تر می ماند. ساده ترین راه این است که سالاد را به غذاهای اصلیتان اضافه کنید.

  از دویدنتان لذت ببرید

  در مواقعی دویدن می تواند سخت و کسل کننده باشد. شما باید یاد بگیرید چگونه از آن لذت ببرید. به دویدن بعنوان یک سرگرمی نگاه کنید. اگر در طول روز بسیار پر مشغله هستید دویدن یکی از روشهایی است که میتواند به شما کمک کند که سالم بمانید و از اوقات خود لذت ببرید.

  موفقیت در کاهش وزنتان را چک کنید

  کسانی که مرتب وزن خود را چک می کنند در پایین آوردن وزنشان نسبت به افراد دیگر موفق تر هستند. سعی کنید هفته ای یکبار وزنتان را چک کنید تا ببینید در کجای راه هستید و نیاز به چه مقدار تلاش بیشتری دارید.

  یکی از نکته های مهم در مورد دویدن این است که به شما کمک می کند از شر چربیهای اضافه خلاص شوید و همچنین میزان استرستان را پایین می آورد. به یاد داشته باشید که برای رسیدن به هدفتان دویدن کافی نیست باید رژیم مناسبی نیز داشته باشید.

  ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها

  برترین جاهای دیدنی روسیه برای تفریح

  منبع: آلامتو

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اگر چند روز نخوابیم چه میشود؟ ریحان و تأثیر آن بر سرطان رونمایی از ۶ فروند بالگرد اورژانس هوایی کشور خواص مربوط به ارزن از نوع مرواریدی دلایل بروز «کم‌خونی فقر آهن» در سطح مولکولی خواص و طبع و مضرات بادمجان اجرای نظام خدمات جامع و همگانی سلامت طبق تکلیف برنامه ششم

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.