همایش بین‌المللی فرآورده‌های حلال برگزار می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۱, ۱۳۹۶

 • غذای حلال

  همایش بین‌المللی فرآورده‌های حلال ۲۲ تا ۲۴ آذرماه در مشهد برگزار می‌شود.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا صابری – دبیر اجرایی اولین همایش بین‌المللی فراورده‌های حلال در این باره گفت: این همایش در سه محور “شریعت و فرآورده‌های حلال”، “پژوهش، فناوری و فرآورده‌های حلال” و “اقتصاد فرآورده‌های حلال” از فردا درمشهد برگزار می‌شود.

  وی همچنین گفت: در این همایش، ویژگی ومعیار غذای حلال و طیب، اشتراک و افتراق ادیان در معیار حلال، معیار حلیت گوشت و فرآورده‌های آن، قواعد فقهی مرتبط با فرآورده‌های حلال، طهارت و نجاست در فرآورده‌های حلال، روش‌های نوین در تولید فرآورده‌های حلال، روش‌های جدید در تشخیص سریع اجزاء حرام، جایگزین افزودنی‌های حرام، آثار فرآورده‌های حلال بر سلامت جسم و روان، تاثیر روش‌های مختلف کشتار در کیفیت محصول، تولید ترکیبات حرام در فرایند تولید محصول، ضوابط و مقررات تولید و عرضه، صادرات و واردات، شیوه‌های برندسازی، زنجیره تامین، فرهنگ‌سازی مصرف فرآورده‌های حلال، اقتصاد مقاومتی و … مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  ویدئو / چگونه انرژی خود را در طول روز بازیابی کنیم؟ چرا قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری اجرا نمی‌شود؟ بیماران اشنویه راهی ارومیه می‌شوند! مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در شانزدهمین روز دی‌ماه تصمیم‌های واتیکانی و فرصتی که در پرونده "کیارستمی" از دست رفت لنز تماسی عامل یک نوع عفونت چشمی خطرناک جبران بدهی بیمه سلامت در گرو تخصیص ۷ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.