همایش بین‌المللی فرآورده‌های حلال برگزار می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۱, ۱۳۹۶

 • غذای حلال

  همایش بین‌المللی فرآورده‌های حلال ۲۲ تا ۲۴ آذرماه در مشهد برگزار می‌شود.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا صابری – دبیر اجرایی اولین همایش بین‌المللی فراورده‌های حلال در این باره گفت: این همایش در سه محور “شریعت و فرآورده‌های حلال”، “پژوهش، فناوری و فرآورده‌های حلال” و “اقتصاد فرآورده‌های حلال” از فردا درمشهد برگزار می‌شود.

  وی همچنین گفت: در این همایش، ویژگی ومعیار غذای حلال و طیب، اشتراک و افتراق ادیان در معیار حلال، معیار حلیت گوشت و فرآورده‌های آن، قواعد فقهی مرتبط با فرآورده‌های حلال، طهارت و نجاست در فرآورده‌های حلال، روش‌های نوین در تولید فرآورده‌های حلال، روش‌های جدید در تشخیص سریع اجزاء حرام، جایگزین افزودنی‌های حرام، آثار فرآورده‌های حلال بر سلامت جسم و روان، تاثیر روش‌های مختلف کشتار در کیفیت محصول، تولید ترکیبات حرام در فرایند تولید محصول، ضوابط و مقررات تولید و عرضه، صادرات و واردات، شیوه‌های برندسازی، زنجیره تامین، فرهنگ‌سازی مصرف فرآورده‌های حلال، اقتصاد مقاومتی و … مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  کاهش وزن با روزه متناوب هزینه‌های بیمارستانی، مشکل معتادان متجاهر برای درمان فرزندان به ترتیب تولد چه ویژگی هایی دارند؟ تعامل مثبت وزارت بهداشت و گمرک در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی افزایش ظرفیت ۵ درصدی رشته‌های تخصصی در آزمون دستیاری بازتاب درمانی (رفلکسولوژی) چیست و چگونه عمل میکند؟ نخود فرنگی: سرشار از فیبر و پروتئین برای کاهش وزن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.