دانشگاه علوم پزشکی گیلان موفق به دریافت جایزه ملی مدیریت مالی شد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۴, ۱۳۹۶

 • دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  در راستای اجرای برنامه راهبردی حوزه سلامت و استقرار برنامه افزایش درآمد و کاهش هزینه، دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دومین سال متوالی موفق به دریافت گواهینامه جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

  به گزارش ایسنا، طبق ارزیابی‌ به ‌عمل آمده توسط کمیته داوری، در هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی، اقتصادی و… موفق به کسب گواهینامه جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

  در این راستا تنها ۸ دانشگاه از میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، امتیازات لازم را در این خصوص به دست آوردند.

  هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، بهمن ۹۶ در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد و طی آن از معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان تقدیر به عمل آمد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  کرم ضد آفتاب و تأثیر آن بر عقیم شدن مردان رونمایی از ۲ محصول جدید دارویی با حضور وزیربهداشت برنامه وزارت بهداشت برای کنترل دلالان در حوزه گردشگری سلامت کشور تکذیب مرگ بر اثر سرما و خودکشی در مناطق زلزله کرمانشاه وقوع ۳۸۹ حادثه با ۱۰۴۶ مصدوم در کشور طی هفته گذشته نحوه درست ایستادن، نشستن و راه رفتن شناسایی یون رادیواکتیو در منابع آب با چشم غیرمسلح/اندازه‌گیری آلایندگی آب در کمترین زمان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.