تقدیر وزیر بهداشت از عملکرد ناجا در وقایع اخیر

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۲, ۱۳۹۶

 • نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت از عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با حوادث رخ‌داده در خیابان تقدیرکرد.

  به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، دریادداشتی با عنوان «پیروزی متانت بر جنایت و خشونت» که در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده، نوشت: “طی چند روز گذشته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، یکی از خشن‎ترین رفتارها از سوی برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را تجربه کرد که متاسفانه منجر به شهادت پنج تن و مجروح شدن تعدادی از دلاوران نیروی انتظامی و بسیج شد. نکته مهم اما آن که این تعرض، با خشونت پاسخ داده نشد و ما شاهد درایت، مدیریت، صبر و غلبه بر احساسات فرماندهان حاضر در میدان بودیم که به‌واقع چنین عکس‌العملی در چنان شرایطی قابل تقدیر است.
   

  تصور نمی‎کنم در هیچ کشوری، وقتی نیروهای حافظ امنیت مورد حمله قرار گیرند، بتوان شاهد چنین تحمل و متانتی بود.

  لذا به عنوان یک شهروند و یک پزشک بر خود فرض دانستم در شرایطی که میهن عزیزمان بیش از هر چیز به آرامش و تدبیر و کار و امید نیاز دارد، این بلوغ رفتاری در مقابله با آن جنایت هولناک و خشونت کم‌نظیر را به فرماندهان و نیروهای تحت امر ایشان تیریک بگویم؛ شهادت عزیزانی را که در این حادثه جان خود را از دست دادند به خانواده‌های‌شان و ملت شریف ایران تسلیت عرض کنم و از خداوند متعال، شفای مصدومان را مسئلت کنم.”

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  روش‌های درمان یبوست در طب سنتی هشدار درباره چاقی و اضافه‌وزن کودکان اهمیت ورزش کردن در دوران بارداری کم عارضه‌ترین مُسکِن کدام است؟ /دردهایی به نام "هشدار" مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا در ۲۸ بهمن‌ماه در پارگینگ آتش‌بازی نکنید/نگهداری مواد محترقه در جیب، ممنوع! راه درمان حمله های اضطرابی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.