بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی؛ با دو پیش‌شرط/تشکر از نظام پزشکی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۲, ۱۳۹۶

 • دکتر جان‌بابایی

  معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به بازنگری کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات پزشکی از سوی سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: از سازمان نظام پزشکی که قرار است وظیفه بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات سلامت را با همکاری انجمن‌های علمی-تخصصی پزشکی و در سقف مالی مصوب هیئت دولت، انجام دهد، تشکر می‌کنم.

  دکتر قاسم جان‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بازنگری کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات که قرار بود از سوی سازمان نظام پزشکی کشور انجام شود، گفت: با توجه به مشکلات حوزه درمان، کتاب تعرفه خدمات سلامت تدوین شد و در طول زمان بر اساس ضرورت و تغییرات ایجاد شده، بازنگری این کتاب مورد توجه و لزوم قرار گرفت. 

  وی افزود: باید توجه کرد که بزرگ‌ترین اقدام در این زمینه توسط وزیر بهداشت در خصوص ارتقای تعرفه‌های درمانی برای دستیابی به اهداف کلان حوزه سلامت همچون حذف پرداخت‌های غیررسمی در بخش دولتی و خصوصی، ایجاد تناسب میان تعرفه خدمات در گروه‌های مختلف ارائه خدمت و ایجاد تناسب میان تعرفه خدمات در بخش دولتی و خصوصی انجام شد.

  جان‌بابایی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی گروه‌های پزشکی درخواست بازنگری تعرفه‌ها را داشتند، بنابراین از سازمان نظام پزشکی کشور که وظیفه بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات سلامت جمهوری اسلامی ایران را برعهده گرفته و قرار است با همکاری انجمن‌های علمی-تخصصی پزشکی و در سقف مالی مصوب هیئت دولت، این اقدام را انجام دهد، تشکر می‌کنم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  دیابت بیش از دو نوع دارد! نظر سازمان پرستاری درباره ادامه طرح "تربیت کمک پرستار یکساله" "بیمه سلامت" شرکت‌هایش را واگذار کند/ در حمایت‌های بیمه‌ای به "فقرا" ظلم می‌شود از «جزئیات حذف کنکور هنرستانی‌ها» تا «پس از آن روز آخرالزمانی» به ازای هر ۲۰ هزار و ۷۰۰ نفر در کشور یک پزشک عمومی وجود دارد کنترل بیماری‌های غیرواگیر و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت؛ دو تکلیف مهم وزارت بهداشت ۲سرطان؛ رکورددار شیوع میان زنان و مردان ایرانی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.