بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی؛ با دو پیش‌شرط/تشکر از نظام پزشکی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : اسفند ۲, ۱۳۹۶

 • دکتر جان‌بابایی

  معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به بازنگری کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات پزشکی از سوی سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: از سازمان نظام پزشکی که قرار است وظیفه بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات سلامت را با همکاری انجمن‌های علمی-تخصصی پزشکی و در سقف مالی مصوب هیئت دولت، انجام دهد، تشکر می‌کنم.

  دکتر قاسم جان‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بازنگری کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات که قرار بود از سوی سازمان نظام پزشکی کشور انجام شود، گفت: با توجه به مشکلات حوزه درمان، کتاب تعرفه خدمات سلامت تدوین شد و در طول زمان بر اساس ضرورت و تغییرات ایجاد شده، بازنگری این کتاب مورد توجه و لزوم قرار گرفت. 

  وی افزود: باید توجه کرد که بزرگ‌ترین اقدام در این زمینه توسط وزیر بهداشت در خصوص ارتقای تعرفه‌های درمانی برای دستیابی به اهداف کلان حوزه سلامت همچون حذف پرداخت‌های غیررسمی در بخش دولتی و خصوصی، ایجاد تناسب میان تعرفه خدمات در گروه‌های مختلف ارائه خدمت و ایجاد تناسب میان تعرفه خدمات در بخش دولتی و خصوصی انجام شد.

  جان‌بابایی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی گروه‌های پزشکی درخواست بازنگری تعرفه‌ها را داشتند، بنابراین از سازمان نظام پزشکی کشور که وظیفه بازبینی کتاب ارزش‌گذاری نسبی خدمات سلامت جمهوری اسلامی ایران را برعهده گرفته و قرار است با همکاری انجمن‌های علمی-تخصصی پزشکی و در سقف مالی مصوب هیئت دولت، این اقدام را انجام دهد، تشکر می‌کنم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  جمعیت ایران در اوج وضعیت مطلوب ارتباط ساعات کاری با خطر ابتلای زنان به دیابت رژیم غذایی برای زیبایی پوست تلاش برای دسترسی عادلانه به خدمات و جلوگیری از هزینه‌های کمرشکن سلامت عوامل کاهش انرژی بدن مرکز درمان ناباروری خراسان‌شمالی هم راه‌اندازی می‌شود خواص ویتامین B3 برای بهبود شنوایی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.