زلزله غرب کشور موجب همبستگی و همدلی بیشترمردم شد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۱, ۱۳۹۶
 • فرمانده کل ارتش در پاسخ به نامه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، از اقدامات وزیر و معاونت‌های آن وزارتخانه قدردانی کرد.

  به گزارش ایسنا، متن کامل پاسخ  میر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرماندهی کل ارتش به وزیر بهداشت به این شرح است:
   
  بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر سیدحسن هاشمی
  وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
     
  با سلام و احترام، از نامه محبت آمیز جناب عالی در قدردانی از ارتش جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر می کنم.
   زلزله غرب کشور اگرچه موجب تاثر، غم و اندوه آحاد ملت شریف ایران و همچنین کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران شد، اما از منظری دیگر یادآور روح همبستگی و همدلی ایران سربلند اسلامی در همدردی و کمک به برادران و خواهران مصیبت دیده است.
  ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز متالم از درد و رنج مردم غیور و همراه با کاروان عظیم امداد رسانی، به انجام وظیفه ذاتی، انسانی و دینی خود پرداخته و خدای بزرگ را برای این توفیق خدمت رسانی شاکر است.
  از همت والای حضرتعالی و تلاش های بی شائبه کارکنان خدوم و شریف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت درمان آن وزارتخانه، مدیریت اورژانس کشور، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و سایر دانشگاه های علوم پزشکی که از همان لحظات اولیه به امداد رسانی پرداخته و حماسه آفریدند تشکر می کنم.
  توفیقات روزافزون شما را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  سلامت در ایران وضعیت ایده‌آل ندارد بار مالی ۹۰۰ میلیاردی ناشی از افزایش تعرفه‌ها برای "بیمه سلامت" دپوی دارویی و تجهیزاتی برای زلزله احتمالی تهران/ رایزنی با مجلس برای زیان‌آور شدن "اورژانس" پوران درخشنده: پرستاری شغل نیست عاشقی است کتاب «پزشک پرواز» رونمایی می‌شود آنچه درباره ایمپلنت باید بدانیم واردات دارو با دلار ۳۸۰۰ تومانی/ واریز مابه‌التفاوت ارز دارو به حساب وزارت بهداشت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.