زلزله غرب کشور موجب همبستگی و همدلی بیشترمردم شد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۱, ۱۳۹۶
 • فرمانده کل ارتش در پاسخ به نامه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، از اقدامات وزیر و معاونت‌های آن وزارتخانه قدردانی کرد.

  به گزارش ایسنا، متن کامل پاسخ  میر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرماندهی کل ارتش به وزیر بهداشت به این شرح است:
   
  بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر سیدحسن هاشمی
  وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
     
  با سلام و احترام، از نامه محبت آمیز جناب عالی در قدردانی از ارتش جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر می کنم.
   زلزله غرب کشور اگرچه موجب تاثر، غم و اندوه آحاد ملت شریف ایران و همچنین کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران شد، اما از منظری دیگر یادآور روح همبستگی و همدلی ایران سربلند اسلامی در همدردی و کمک به برادران و خواهران مصیبت دیده است.
  ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز متالم از درد و رنج مردم غیور و همراه با کاروان عظیم امداد رسانی، به انجام وظیفه ذاتی، انسانی و دینی خود پرداخته و خدای بزرگ را برای این توفیق خدمت رسانی شاکر است.
  از همت والای حضرتعالی و تلاش های بی شائبه کارکنان خدوم و شریف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت درمان آن وزارتخانه، مدیریت اورژانس کشور، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و سایر دانشگاه های علوم پزشکی که از همان لحظات اولیه به امداد رسانی پرداخته و حماسه آفریدند تشکر می کنم.
  توفیقات روزافزون شما را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  درخواست شهرداری تهران از وزارت بهداشت درباره زباله‌های بیمارستانی وزیر بهداشت از مراکز درمانی شهرستان خاتم یزد بازدید کرد راهکاری متفاوت برای درمان وزوز گوش اعلام اسامی درمانگاه‌های هلال احمر در عراق برای اربعین راههای بهبود گرفتگی و کاهش درد گردن آغاز نظارت‌های نوروزی وزارت بهداشت از ۱۵ اسفند/ تخلفات را به "۱۹۰" اعلام کنید سلامت روان، حلقه فراموش شده بهداشت جهانی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.