کمک ۵ میلیارد تومانی مجمع خیرین برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲۴, ۱۳۹۶

 • بیمارستان

  معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از کمک ۵ میلیارد تومانی مجمع خیرین سلامت برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان خبر داد.

  به گزارش ایسنا، سیدعباس طباطبایی با بیان این که بیمارستان لقمان به عنوان مجهزترین مرکز تخصصی مسمومیت کشور روزانه بیماران بسیاری را از اقصی نقاط کشور پذیرش می‌کند، گفت: به‌زودی شهرداری منطقه ۱۱ برای تملک و ساخت همراه‌سرا در بیمارستان لقمان اقدام خواهد کرد.

  وی افزود: نشست مجمع خیرین سلامت  منطقه ۱۱ با حضور اعضای مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد و از مجموع ۸ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان مبلغ ۵ میلیارد تومان توسط مجمع خیرین بیمارستان لقمان جمع آوری شد.

  بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، به گفته طباطبایی  در این نشست – که با همکاری شهرداری منطقه ۱۱ ، وزارت بهداشت و درمان، مجمع خیرین سلامت منطقه ۱۱ و مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد – گزارشی از عملکرد یک ساله خیرین سلامت در بیمارستان لقمان ارائه شد علاوه بر جمع آوری ۵ میلیارد تومان از سوی خیرین بیمارستان لقمان برای تجهیز و نوسازی این بیمارستان، مقرر شد شهرداری منطقه ۱۱ نسبت به تملک و ساخت همراه سرا در بیمارستان لقمان اقدام کند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بهترین زمان برای ورزش کردن چه موقع است؟ ریحان و بررسی فواید آن بر پوست درمان آسیب نخاعی با ورزش توصیه‌های وزارت بهداشت درباره آنفلوآنزای پرندگان / از تماس با پرندگان وحشی خودداری کنید عرق شاتره : خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات شاتره غذاهای مضر برای چربی شکم و سیکس پک ویدئو / پرمصرف‌ترین مواد مخدر و عوارض آنها

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.