کمک ۵ میلیارد تومانی مجمع خیرین برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲۴, ۱۳۹۶

 • بیمارستان

  معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از کمک ۵ میلیارد تومانی مجمع خیرین سلامت برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان خبر داد.

  به گزارش ایسنا، سیدعباس طباطبایی با بیان این که بیمارستان لقمان به عنوان مجهزترین مرکز تخصصی مسمومیت کشور روزانه بیماران بسیاری را از اقصی نقاط کشور پذیرش می‌کند، گفت: به‌زودی شهرداری منطقه ۱۱ برای تملک و ساخت همراه‌سرا در بیمارستان لقمان اقدام خواهد کرد.

  وی افزود: نشست مجمع خیرین سلامت  منطقه ۱۱ با حضور اعضای مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد و از مجموع ۸ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای تجهیز و نوسازی بیمارستان لقمان مبلغ ۵ میلیارد تومان توسط مجمع خیرین بیمارستان لقمان جمع آوری شد.

  بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، به گفته طباطبایی  در این نشست – که با همکاری شهرداری منطقه ۱۱ ، وزارت بهداشت و درمان، مجمع خیرین سلامت منطقه ۱۱ و مجمع خیرین بیمارستان لقمان برگزار شد – گزارشی از عملکرد یک ساله خیرین سلامت در بیمارستان لقمان ارائه شد علاوه بر جمع آوری ۵ میلیارد تومان از سوی خیرین بیمارستان لقمان برای تجهیز و نوسازی این بیمارستان، مقرر شد شهرداری منطقه ۱۱ نسبت به تملک و ساخت همراه سرا در بیمارستان لقمان اقدام کند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  ورزش های آپارتمانی روش جدید دانشمندان سوئدی برای مبارزه با سرطان مواد غذایی غنی از ید که باید در رژیم غذایی گنجانده شود ۳ ترس رایج در رابطه عاطفی بیمارستان بقیه‌الله: چادر الزامی، دستور سپاه است آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی پزشکان متخصص از فردا آیین نامه مراکز جامع توانبخشی تدوین شد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.