ویزیت رایگان ارزیابی وضعیت باروری زنان و مردان در مرکز ناباوری ابن‌سینا

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۱, ۱۳۹۶

 • ناباروری

  مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا در چهاردهمین سالگرد افتتاح خود، روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در جهت ارزیابی وضعیت باروری زنان و مردان، ویزیت اولیه را به صورت رایگان انجام می‌دهد.

  به گزارش ایسنا، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا با برخورداری از هفت کلینیک درمان ناباروری، سقط مکرر، درمان‌های جایگزین (اهدا)، سلامت جنسی، کلینیک اندومتریوز، کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد، کلینیک پستان و ارائه خدمات اهدا به زوج‌های نابارور در حال فعالیت است که در چهاردهمین سالگرد افتتاح خود با هدف ارزیابی وضعیت باروری زنان و مردان، ویزیت اولیه را به صورت رایگان به متقاضیان ارائه می‌دهد.

  مرکز فوق تخصصی ابن سینا، نخستین مرکزی است که به صورت اختصاصی در کشور به درمان سقط مکرر و عدم موفقیت مکرر در درمان ناباروری می‌پردازد.

  همچنین از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این مرکز می‌توان به نصب و بهره‌برداری از سیستم جامع مدیریت اطلاعات بیماران، انجام جراحی‌های تشخیصی و درمانی موارد پیشرفته اندومتریوز، کنترل بارداری‌های پرخطر، شناسایی و درمان مشکلات جنین، تشخیص نقایص ژنتیکی قبل از انتقال جنین به رحم (PGD) اشاره کرد.

  بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی – ابن سینا، تمام متقاضیان جهت انجام ویزیت اولیه رایگان و ارزیابی وضعیت باروری خود در تاریخ یاد شده می‌توانند بین ساعت ۸ صبح تا ۱۴ با شماره ۲۳۵۱۹ و داخلی ۴۳۴ تماس گرفته و با تعیین وقت قبلی از این خدمت بهره‌مند شوند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  آشنایی با غذاهای ممنوعه به هنگام بیماری! آزمایش‌های جدید وزارت بهداشت برای پیشگیری از تولد نوزادان «EB» ۱۰ نکته برای زندگی سالم بعد از ۵۰ سالگی بهترین میوه برای درمان چاقی چیست؟ خوراکی‌های مفید برای مبتلایان به "سندرم روده تحریک پذیر" پیام تبریک وزیر بهداشت به مناسبت روز مادر تاثيرات ازدواج بر کاهش احتمال سکته قلبی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.