کلینیک دندانپزشکی تجمیعی در بندرعباس به بهره برداری رسید

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲۰, ۱۳۹۶

 • دندانپزشکی

  کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس به بهره برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، این کلینیک در راستای طرح تحول سلامت دهان و دندان در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۴۰۴ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.

  کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دارای ۱۴ یونیت دندانپزشکی، پنج دندانپزشک، چهار دستیار دندانپزشک و یک کارشناس رادیولوژی است.

  در این مرکز خدمات دندانپزشکی از جمله معاینه دهان و دندان، کشیدن، عصب کشی و ترمیم، فیشورسیلانت، جرمگیری و بروساژ، پالپوتومی و درمان پالپ زنده و رادیوگرافی با تعرفه دولتی و به تمامی گروههای سنی و  با اولویت داشتن گروه هدف (افراد کمتر از ۱۴ سال و زنان باردار و مادرانی که نوزاد شیرخوار دارند) ارائه می‌شود.

  همزمان با افتتاح این کلینیک، سه کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دیگر نیز در شهرستان‌های میناب، رودان و پارسیان به بهره‌برداری رسید.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خواص متنوع کدو نقش «ویتامین D» در حفظ تندرستی بررسی شد شواهد بیشتر از تاثیر برخی مواد غذایی بر گسترش سرطان بخش دیالیز بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب ۱۸ دی افتتاح می شود خوردن "کباب" و افزایش احتمال ابتلا به سرطان شایع‌ترین علت بروز کیست و تومور در دهان خواص ، طبع ، مضرات و طریقه مصرف شیرخشت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.