کلینیک دندانپزشکی تجمیعی در بندرعباس به بهره برداری رسید

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲۰, ۱۳۹۶

 • دندانپزشکی

  کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس به بهره برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، این کلینیک در راستای طرح تحول سلامت دهان و دندان در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۴۰۴ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.

  کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دارای ۱۴ یونیت دندانپزشکی، پنج دندانپزشک، چهار دستیار دندانپزشک و یک کارشناس رادیولوژی است.

  در این مرکز خدمات دندانپزشکی از جمله معاینه دهان و دندان، کشیدن، عصب کشی و ترمیم، فیشورسیلانت، جرمگیری و بروساژ، پالپوتومی و درمان پالپ زنده و رادیوگرافی با تعرفه دولتی و به تمامی گروههای سنی و  با اولویت داشتن گروه هدف (افراد کمتر از ۱۴ سال و زنان باردار و مادرانی که نوزاد شیرخوار دارند) ارائه می‌شود.

  همزمان با افتتاح این کلینیک، سه کلینیک دندانپزشکی تجمیعی دیگر نیز در شهرستان‌های میناب، رودان و پارسیان به بهره‌برداری رسید.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه بخشنده و مهربان باشیم؟ چه خوراکی‌هایی از کوچک شدن مغز جلوگیری می‌کند؟ سعی کنیم تا این کارها را انجام ندهیم!!! دیدار سفیر ترکیه با وزیر بهداشت درباره شناسایی و تحویل اجساد حادثه سقوط هواپیمای ترک اهمیت فرهنگ‌سازی برای اهدای عضو / انتقاد از متولی نداشتن امر "پیوند" در کشور نکات مهم در مورد سلامتی ارتباط وضعیت اجتماعی و اقتصادی با ابتلا به زوال عقل

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.