آتش سوزی در تعمیرگاه خودرو یک کشته و ۴ مصدوم بر جای گذاشت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۵, ۱۳۹۶

 • آتش‌نشانی

  سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع حریق در یک تعمیرگاه خودرو در خیابن ۱۷ شهریور تهران خبرداد.

  جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وقوع این آتش سوزی توضیح داد و گفت: ساعت ۱۲:۴۶ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در تعمیرگاه خودرو در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان صافی شرقی گزارش شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

  وی ادامه داد: در این تعمیرگاه با ۲۰۰ متر وسعت، سه دستگاه خودرو وجود داشت. چهار کارگر مشغول تعمیر یک دستگاه خودروی پرشیا بودند و یک نفر از آنها نیز داخل چال سرویس مشغول کار بود که آتش سوزی اتفاق می‌افتد. در این حادثه خودروی پرشیا،  چال سرویس و بخش کوچکی از مغازه دچار آتش سوزی می‌شود.  

  سخنگوی سازمان آتش نشانی همچنین اضافه کرد: به گفته شاهدان عینی در ابتدا انفجار کوچکی روی خودروی پرشیا اتفاق افتاد، اما بررسی دقیق‌تر توسط کارشناسان انجام می‌شود. آتش نشانان زمانی که در محل حادثه حاضر شدند چال سرویس و خودروی پرشیا شعله‌ور بود. با توجه به وجود مواد قابل اشتعال زیاد در تعمیرگاه، احتمال گسترده شدن آتش وجود داشت، اما  آتش نشان‌ها از پیشروی آن جلوگیری کردند. آتش به سرعت خاموش شد و کارشناسان در حال بررسی محل حادثه هستند و تا لحظاتی دیگر تحویل عوامل انتظامی می‌شود.

  به گفته  ملکی، در این حادثه چهار کارگر مصدوم و یکی دیگر از آنها که در چال سرویس این تعمیرگاه مشغول به کار بود، جان خود را از دست داد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  قیمت تجهیزات و کالاهای پزشکی افزایش پیدا نکرده است داغی کف پا نشانه چیست؟ تلاش محققان برای اجرای فاز کلینیکی رگ‎‌های مصنوعی در مراکز درمانی/بومی‌سازی دو دستگاه ساخت تفلن مخالفت با تغییر آیین‌نامه تاسیس داروخانه‌ها / لزوم تدوین سند توسعه اشتغال داروسازان چگونه از شر چربی گردن خلاص شویم؟ بی‌نیازی ایران به اعزام بیمار برای درمان آسیب‌های زانو به خارج از کشور وزیر بهداشت به تبریز سفر کرد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.