مصدومیت شدید تکنسین اورژانس 115 بندرعباس در پی پرتاب جسمی محترقه

مصدومیت شدید تکنسین اورژانس 115 بندرعباس در پی پرتاب جسمی محترقه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۵, ۱۳۹۶

 • اورژانس

  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان گفت: یکی از کارکنان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دوراهی آب گرم گنو با مصدومیت شدیدی مواجه شده است.

  به گزارش ایسنا، دکتر امید حسن اسدی در این خصوص گفت: در ساعت ۱۷:۵۳ روز گذشته(۴ بهمن)، برخورد جسمی محترقه با چشم یکی از کارکنان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دوراهی آب گرم گنو باعث آسیب شدید این تکنسین از ناحیه چشم راست، شکستگی استخوان اربیت و آسیب به شبکیه چشم شد. 

  وی خاطرنشان کرد: این جسم محترقه از ماشینی عبوری با نیتی نامعلوم، به‌طرف این تکنسین که در حال پیاده‌روی کنار پایگاه بوده پرتاپ شده است. 
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان در پایان بابیان اینکه تکنسین آسیب‌دیده به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شد، اضافه کرد: با توجه به‌شدت جراحت و آسیب وارده و با صلاحدید پزشک کشیک بیمارستان شهید محمدی تکنسین آسیب‌دیده جهت انجام جراحی اورژانسی با هواپیما به تهران منتقل شد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  به ازای هر ۲۰ هزار و ۷۰۰ نفر در کشور یک پزشک عمومی وجود دارد خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات ریشه مارچوبه مرد "بازو طلای" استرالیا بازنشسته شد! دلایل بروز «کم‌خونی فقر آهن» در سطح مولکولی چگونه ۵ کیلو لاغر شویم؟ داروی ضدافسردگی و پوکی استخوان چالشی حقوقی مادران در رضایت برای جراحی کودکان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.