چرا لبخند بزنیم؟

چرا لبخند بزنیم؟

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۳, ۱۳۹۶
 • Laugh

  در مورد فواید لبخند در زندگی چه میدانید؟

  به گزارش آلامتو به نقل از روزنامه خراسان؛ نتایج بررسی ها نشان می دهد، لبخند زدن هم برای خود فرد و هم برای اطرافیان مفید است. روان شناسان معتقدند که لبخند زدن روی اطرافیان فرد تاثیر مثبت می گذارد.

  افزایش اعتماد: نتایج یک تحقیق نشان می دهد افراد به فردی که لبخند می زند، ۱۰درصد بیشتر اعتماد دارند.

  باعث بخشش می شود:با افراد خطاکاری که لبخند می زنند ملایم تر برخورد می شود. مهم نیست این لبخند قلابی، غم انگیز یا واقعی باشد، زیرا در بخشیدن فرد خطاکار موثر است.

  کسب همدلی دیگران:خرید کادو سالروز ازدواج تان را فراموش کرد ه اید؟ اسم کسی را از یاد برده اید؟ با لبخند می توانید همدلی بقیه را به دست آورید. افراد مقابل به جای پافشاری روی آن چه که فراموش کرده اید با دیدن لبخندتان بالاخره شما را می بخشند.

  درمان درد:لبخند زدن راهی برای کاهش اندوه ودرد است.

  توانایی فکر کردن :لبخند زدن، علاوه بر ایجاد احساس راحتی، توجه و توانایی فکر کردن را افزایش می دهد. نتیجه آزمایش این فرضیه نشان می دهد داوطلبانی که لبخند می زنند در کارهایی که نیاز به کل نگری و دقت بیشتری دارد موفق تر از دیگران هستند.

  جذب دیگران:محققان دریافتند، برقرار کردن ارتباط چشمی با دیگران تا ۲۰درصد و لبخند زدن تا ۶۰درصد باعث جذب شدن فرد مقابل می شود.

  ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها

  برترین جاهای دیدنی روسیه برای تفریح

  منبع: آلامتو

 • 0
 • مطالب مرتبط

  علائم و نشانه های آسیب مغزی از روند صعودی «طلاق» تا علی و فاطمه‌هایی که به خانه بخت رفتند وزیر بهداشت فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت دستورالعمل وزارت بهداشت برای حمایت از پیام رسان‌های داخلی ابلاغ شد تأثیر صبحانه بر کاهش ابتلا به بیماری چند توصیه برای تسریع بهبودی پس از جراحی دندان عقل برنامه مجمع جهانی بهداشت برای مقابله با کم‌تحرکی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.