نامه‌نگاری وزارت بهداشت برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌ جانباختگان حادثه سانچی

نامه‌نگاری وزارت بهداشت برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌ جانباختگان حادثه سانچی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲, ۱۳۹۶

 • سانچی

  معاون دفتر سلامت روان وزارت بهداشت از آمادگی این وزارتخانه برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌های جانباختگان کشتی سانچی خبر داد.

  به گزارش ایسنا، علی اسدی گفت: برای به دست آوردن اطلاعات بازماندگان و خانواده‌های جانباختگان حادثه کشتی سانچی، پیگیری‌های زیادی تاکنون صورت داده‌ایم و توانسته‌ایم هشت خانواده را در گیلان و یک خانواده را در مازندران برای ارائه خدمات سلامت روان شناسایی کنیم.

  وی افزود: در تهران نیز دو نامه به سازمان دریانوردی و کشتیرانی و شرکت نفتکش نوشته‌ایم تا بتوانیم برای ارائه این خدمات به خانواده‌ها، با آنها ارتباط برقرار کنیم.

  وی بیان داشت: سوانحی مثل سانچی که خانواده‌ها پیکری برای تدفین ندارند، از نظر خدمات سلامت روان حساس‌تر هستند و ما پیگیر رساندن این خدمات به این عزیزان هستیم و از دستگاه‌ها می‌خواهیم تا همکاری کنند.

  بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، اسدی گفت: همکاران گروه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با شرکت در مراسم خانواده‌های این عزیزان و ارائه کمک‌های اولیه روانشناختی بر اساس پروتکل وزارت بهداشت، با این عزیزان همدلی کردند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اهمیت عشق در زندگی در چیست؟ تغییر سبک زندگی، موثر در ناباروری‌ها توسعه و ارتقای سطح همکاری بین سازمان بیمه سلامت ایران و کره جنوبی کلاهبرداری با لاک طلا! آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی پزشکان متخصص از فردا شکایت وزارت بهداشت از رییس انجمن واردکنندگان خودرو تغییرات مهم تغذیه‌ای برای مبتلایان به هپاتیت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.