نامه‌نگاری وزارت بهداشت برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌ جانباختگان حادثه سانچی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۲, ۱۳۹۶

 • سانچی

  معاون دفتر سلامت روان وزارت بهداشت از آمادگی این وزارتخانه برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌های جانباختگان کشتی سانچی خبر داد.

  به گزارش ایسنا، علی اسدی گفت: برای به دست آوردن اطلاعات بازماندگان و خانواده‌های جانباختگان حادثه کشتی سانچی، پیگیری‌های زیادی تاکنون صورت داده‌ایم و توانسته‌ایم هشت خانواده را در گیلان و یک خانواده را در مازندران برای ارائه خدمات سلامت روان شناسایی کنیم.

  وی افزود: در تهران نیز دو نامه به سازمان دریانوردی و کشتیرانی و شرکت نفتکش نوشته‌ایم تا بتوانیم برای ارائه این خدمات به خانواده‌ها، با آنها ارتباط برقرار کنیم.

  وی بیان داشت: سوانحی مثل سانچی که خانواده‌ها پیکری برای تدفین ندارند، از نظر خدمات سلامت روان حساس‌تر هستند و ما پیگیر رساندن این خدمات به این عزیزان هستیم و از دستگاه‌ها می‌خواهیم تا همکاری کنند.

  بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، اسدی گفت: همکاران گروه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با شرکت در مراسم خانواده‌های این عزیزان و ارائه کمک‌های اولیه روانشناختی بر اساس پروتکل وزارت بهداشت، با این عزیزان همدلی کردند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  دلایل عملکرد موفق هلال احمر در زلزله کرمانشاه تاثیر داروهای مُسکن بر رفتارهای احساسی زنان و مردان رژیم غذایی مناسب برای درمان سوء هاضمه انجام ۱۰ عمل جراحی چشم توسط وزیر بهداشت گردشگری سلامت در کشور توسعه می‌یابد/ کاهش پرونده‌های تخلف پزشکی نشست خبری مدیران عامل تامین اجتماعی و شستا مکمل‌یاری ویتامین D در دبیرستان‌ها/کاهش ۲۵ درصدی کمبود آهن در دختران بالغ

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.