عابدی: مسئولین به خواسته‌های پرستاران رسیدگی کنند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۱, ۱۳۹۶

 • کمک پرستاری

  یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: پرستارانی که در این شرایط سخت همه توان خود را در جهت مراقبت از مردم و جامعه و کاهش آلام آنها وقف کرده‌اند شایسته آن هستند که مسئولین نظام در جهت رسیدگی به خواسته‌ها و رفع کمبود آنها تلاش کنند.

  به گزارش ایسنا، حیدرعلی عبادی در پایان جلسه امروز ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و تبریک روز پرستار به جامعه پرستاری و پزشکی کشور در تذکری شفاهی به وزیر بهداشت و آموزش پزشکی، بیان کرد: پرستارها توانسته‌اند ارزشمندترین تقدیرها و رضایت جامعه را در جهت رضای خداوند به خود اختصاص دهند. از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است کسی که یک شبانه‌روز از بیماری پرستاری کند خداوند او را با حضرت ابراهیم خلیل (ع) محشور گرداند و همچون برگ از پل صراط عبور دهد. پرستارانی که در این شرایط سخت همه توان خود را جهت مراقبت از مردم و جامعه و کاهش آلام آنها وقف نموده‌اند شایسته آن هستند که مسئولین نظام و همچنین وزیر محترم بهداشت و آموزش پزشکی در جهت رسیدگی به خواسته‌ها و رفع کمبودهای آنها تلاش کنند؛ از جمله اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری، کاهش فشار کار در بیمارستان‌ها از دوش پرستاران، جذب نیروهای لازم با ایجاد شرایط قابل قبول و پرداخت معوقات پرستاران در اسرع وقت.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چند توصیه مهم درباره گرمازدگی ۳۵۱ مصدم حاصل شهرآورد تهران کدام غذاها برای بیماران قلبی مضر هستند؟ ارتباط شکل ظاهری ناخن‌ها با سلامتی کدام خوراکی ها برای شفافیت پوست مفید هستند؟ پریود مردان و علائم آن فریز تخمک و اسپرم برای حفظ باروری دختران و پسران مجرد + جزییات

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.