عابدی: مسئولین به خواسته‌های پرستاران رسیدگی کنند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۱, ۱۳۹۶

 • کمک پرستاری

  یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: پرستارانی که در این شرایط سخت همه توان خود را در جهت مراقبت از مردم و جامعه و کاهش آلام آنها وقف کرده‌اند شایسته آن هستند که مسئولین نظام در جهت رسیدگی به خواسته‌ها و رفع کمبود آنها تلاش کنند.

  به گزارش ایسنا، حیدرعلی عبادی در پایان جلسه امروز ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و تبریک روز پرستار به جامعه پرستاری و پزشکی کشور در تذکری شفاهی به وزیر بهداشت و آموزش پزشکی، بیان کرد: پرستارها توانسته‌اند ارزشمندترین تقدیرها و رضایت جامعه را در جهت رضای خداوند به خود اختصاص دهند. از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است کسی که یک شبانه‌روز از بیماری پرستاری کند خداوند او را با حضرت ابراهیم خلیل (ع) محشور گرداند و همچون برگ از پل صراط عبور دهد. پرستارانی که در این شرایط سخت همه توان خود را جهت مراقبت از مردم و جامعه و کاهش آلام آنها وقف نموده‌اند شایسته آن هستند که مسئولین نظام و همچنین وزیر محترم بهداشت و آموزش پزشکی در جهت رسیدگی به خواسته‌ها و رفع کمبودهای آنها تلاش کنند؛ از جمله اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری، کاهش فشار کار در بیمارستان‌ها از دوش پرستاران، جذب نیروهای لازم با ایجاد شرایط قابل قبول و پرداخت معوقات پرستاران در اسرع وقت.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  درخواست "هاشمی" از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر بهداشت به منظور افتتاح ۲۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی وارد استان هرمزگان شد راه‌اندازی شورای حقوقی بیمه سلامت جدال شرم و آگاهی برای این ۷ روز سرخط اخبار اجتماعی پربازدید در اولین شنبه زمستان خواص و مضرات جو همه چیز درباره ترش كردن معده

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.