ادعای قصور پزشکی در مورد درمان یکی از مقامات سیاسی غیرمسئولانه و خلاف است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۷, ۱۳۹۶

 • حریرچی

  سخنگوی وزارت بهداشت قصور در رسیدگی به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را اظهار نظری غیر مسئولانه و خلاف عنوان کرد و گفت: در روند درمان بیماری ایشان هیچگونه کوتاهی صورت نگرفته است

  به گزارش ایسنا، ایرج حریرچی گفت: از ابتدا در جریان جزئیات درمان این مقام سیاسی کشور بودیم و اقدامات و توصیه های کاملا علمی و مطابق آخرین پیشرفت‌های روز دنیا در داخل کشور برای ایشان انجام شده است.

  سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد؛ البته تبعیت از توصیه های پزشکی جزو اختیارات بیماران است و در صورت عدم قبول توصیه های درمانی و یا تعویق در انجام دستورات پزشکی توسط بیمار، قاعدتا مسئولیتی را متوجه پزشک یا تیم پزشکی معالج نمی کند.

  وی افزود: تمام اقداماتی که در خارج از کشور و در مدت اقامت این مقام محترم سیاسی انجام شده است، با همان کیفیت و تاثیر در داخل کشور قابل انجام بوده و توصیه وزارت بهداشت این است که اطرافیان ایشان سیر مراحل درمانی را اطلاع رسانی نمایند تا سوء تفاهم پیش آمده رفع شود و از پزشکان معالج خبره و عالی مقام ایشان در داخل کشور هم تقدیر و تشکر به عمل آید.

  سخنگوی وزارت بهداشت در پایان ضمن گلایه از سازمان نظام پزشکی و جامعه پزشکی گفت؛ این همکاران باید بر اساس وظیفه صنفی خود، از جایگاه علمی، تخصص و تعهد پزشکان ایرانی به نحو مقتضی حمایت و دفاع نمایند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  رئیس سازمان بهزیستی کشور: اوضاع اقتصادی در افزایش بیماری‌های روانی موثر است پیشنهاد رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای خرید محصولات فناورانه حوزه پزشکی طرز تهیه بخور برای درمان سرفه و گرفتگی گلو برنامه مجمع جهانی بهداشت برای مقابله با کم‌تحرکی بهترین ورزشهای دوران بارداری بیمه سلامت به کسی زنگ نمی‌زند/گول تماس‌ها را نخورید خواص شگفت انگیز ژلاتین

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.