پیام تسلیت رییس هلال احمر در پی جان باختن خدمه کشتی سانچی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶
 • رئیس جمعیت هلال احمر درگذشت ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی را تسلیت گفت.

  به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است: «آتش سوزی و غرق شدن کشتی نفتکش کشورمان که هجرانی ابدی همچون شهادت را برای پرسنل و خدمه عزیز آن رقم زد، باعث تالم و اندوه این جانب و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر شده است.

  علی الخصوص اینکه باخبر شدیم «سجاد عبدالهی»، داوطلب فعال و از جمله نجاتگران عزیز جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان دانشجوی کارآموز عرشه در این کشتی حضور داشته که متاسفانه در این سانحه غم انگیز جان خود را از دست داد. یاد و خاطره او در میان داوطلبان و اعضای خانواده بزرگ هلال احمر برای همیشه باقی می ماند.

  این مصیبت بزرگ را به خانواده‌های داغدار تسلیت گفته و از درگاه حضرت حق برای روح این افتخار آفرینان عرصه ملی، رحمت الهی و برای بازماندگان علی الخصوص پدران، مادران و همسران و فرزندان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.»

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه بوی بد دهان را از بین ببریم؟ چگونه جلوی نوسانات وزن را بگیریم؟ خرابی پمپ شبکه آبرسانی، علت مسمومیت ۱۷۰ نفر با آب آلوده در رامهرمز آرامش در بازار دارویی کشور/ثبت هفتگی کمبودهای دارویی و تجهیزاتی دستگاه‌های کوچک کننده بینی مورد تایید وزارت بهداشت نیست تنظیم چرخه خواب خواص و طبع و مضرات انجیر

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.