هر سال ۴۰۰ هزار جوان با دوره‌های جمعیت هلال احمر آشنا می‌شوند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶
 • رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران گفت: در جامعه از هر عاملی که منجر به نا امیدی جوانان می‌شود باید پرهیز شود زیرا ما زمانی می‌توانیم موفق باشیم که جوانان با نشاط و امیدوار داشته باشیم.

  به گزارش ایسنا، دکتر مسعود حبیبی در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی تئاتر و سرود کانون های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر(جشنواره احسان) که امروز در قم برگزار شد عنوان کرد:ن وجوانان باید قدر این هنر خود را در عرصه نمایش و سرود بدانند چرا که آثاری با ارزش و اثرگذار از خود بر جای گذاشته اند.

  رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران تصریح کرد: توجه مسئولان به نسل جوان بسیار ضروری است. اگر در کشور گرفتاری‌ها و آسیب هایی وجود دارد به واسطه کم توجهی برخی از مسئولان به ویژه در حوزه فرهنگ به جوانان است.

  وی اظهار کرد: بدون برنامه‌های راهبردی و هدف‌مند نمی توان جوانانی شاداب داشت. بر این اساس در جامعه از هر عاملی که منجر به نا امیدی جوانان می‌شود باید پرهیز شود زیرا ما زمانی می‌توانیم موفق باشیم که جوانان با نشاط و امیدوار داشته باشیم. امید جزو مکتب و باورهای ماست.

  حبیبی خاطرنشان کرد: برنامه‌های زیادی را برای یک میلیون نفر عضو جوان داریم. می‌توان از این ظرفیت بالنده در کشور در بسیاری از صحنه های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی بهره گرفت.

  وی عنوان کرد: رهبری نسبت به جوانان دغدغه‌های زیادی داشته‌اند و بارها در حضور آنان در عرصه‌های مختلف تاکید کرده‌اند. ما نیز باید این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم.

  رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران بیان کرد: آموزش در هلال احمر از نونهالان پنج تا هفت سال آغاز می‌شود و در این باره سه هزار و ۵۰۰ کانون غنچه‌های هلال داریم.

  وی گفت: آن‌ها می‌آموزند مهربان باشند و از یکدیگر دستگیری کنند چرا که مهربان بودن نیاز امروز و فردای کشور است.

  حبیبی متذکر شد: دانش آموزان نیز به مهارت زندگی در کنار کسب علم و دانش نیاز دارند. ما به دانش آموزان نیز یاد می‌دهیم مهربانی را پیشه کنند.

  وی ادامه داد: در طول سال ۴۰۰ هزار نفر آموزش‌ها را سپری می‌کنند و کار گروهی را می‌آموزند تا با هم و پشتیبان هم باشیم.

  رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران در خصوص این جشنواره بیان کرد: گاهی یک نغمه و سرود و نقاشی اثری برتر از ده‌ها سخنرانی دارد. این جشنواره به نام سعدی شاعر بزرگوار و فرهیخته مزین است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  دستورالعمل نحوه قیمت‌گذاری تجهیزات پزشکی مشخص و مصوب شود فوت سالیانه ۳۰۰۰ نفر به دلیل آتش‌سوزی تحقیق درباره درمان با هنر ۲سرطان؛ رکورددار شیوع میان زنان و مردان ایرانی علت سخت بیدار شدن از خواب چیست؟ پیش‌بینی پاسخ بیماران سرطانی به شیمی‌درمانی دمنوش خار مریم و خواص آن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.