دل‌نوشته وزیر بهداشت درباره درگذشت ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶
 • وزیر بهداشت درگذشت ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی را تسلیت گفت.

  به گزارش ایسنا، دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت در یادداشتی درباره جان باختن ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی نوشت: «طی یک هفته گذشته، کلماتی سیاه، چون دود برآمده از نفتکش سانچی، خبرهایی تلخ ساختند، تا امروز خبر سوختن پیکرهای عزیزان‌ دریادل‎مان در میان شعله‌های آتش و آسمانی شدن روح بلندشان را بشنویم.

  یک هفته‌ای که نه تنها خانواده‎های آن بزرگ‌مردان که ملت ایران، در میان خوف و رجا، دست به دعا و چشم به آسمان داشتند؛ اما افسوس که تقدیر، دگرگونه رقم زد؛ تا همه ایران در سوگ دلاورمردان عرصه اقتصاد میهن، سیاه پوش شود و دل‌ها محزون و چشم‌ها اشک‌بار.

  اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ آن شهیدان ارجمند، مصیبتی چنین بزرگ را به ملت شریف ایران و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منّان برای فرزندان دریادل کشور، مأوا در بهشت برین و برای بازماندگان شکیبایی خواهانم.»

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خستگی مفرط علامت چیست؟ عرق خارشتر ، خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات خارشتر علل متورم شدن گوش شناسایی ۸ بیمار مبتلا به سرطان در گیلان در هر ۴۸ ساعت چرا هزینه درمان ام.اس بالا است؟ آیا صداقت و راستگویی همیشه بهترین راه است؟ دمنوش خار مریم و خواص آن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.