اقدامات وزارت بهداشت در زلزله کرمانشاه ۱۰برابر بیشتر از زلزله بم است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶

 • گویا

  رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت:فعالیت‌های انجام شده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در حوزه سلامت حتی تا ۱۰ برابر بیشتر از اقدامات صورت گرفته در زلزله بم است.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی گویا پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه درباره اقدامات انجام شده در حوزه سلامت افزود: زلزله بم یک منطقه کوچک را درگیر کرد؛ در حالی که مناطق حادثه دیده در زلزله اخیر کرمانشاه، بسیار وسیع بود و با وجود این وسعت، فعالیت‌های فوق‌العاده خوبی صورت گرفته است.

  رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ادامه داد: خدمات دانشگاه علوم پزشکی مربوطه و وزارت بهداشت در این مناطق به خوبی انجام شده و در حال پیگیری است و در این خصوص مشکل جدی وجود ندارد.

  بنابر اعلام وبدا، وی گفت: بیمارستان شهدای (بانگر) سرپل ذهاب بسیار مناسب طراحی شده و خدمات آن به صورت منظم در حال ارایه است؛ به نحوی که بخش دیالیز آن از بخش‌های مشابه در بیمارستان‌های شهرهای بزرگ هم بهتر است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  از بررسی وضعیت مرزبانان ربوده شده تا سرانجام «پلاسکو» چگونه سرفه در افراد سیگاری را درمان کنیم؟ از افزایش قیمت «شیشه» تا آگهی‌های خرید و فروش طرح ترافیک در «دیوار» واکنش جدید پلیس به نمایش مسابقات جام‌جهانی در کافی‌شاپ‌ها/ریزگردهایی که پایتخت را آلوده کرد روغن درخت چای می تواند اگزما را درمان کند؟ همه چیز درباره کالری ساخت دستگاهی برای تبدیل دارو به پودر مایع با امواج فراصوت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.