اقدامات وزارت بهداشت در زلزله کرمانشاه ۱۰برابر بیشتر از زلزله بم است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶

 • گویا

  رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت:فعالیت‌های انجام شده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در حوزه سلامت حتی تا ۱۰ برابر بیشتر از اقدامات صورت گرفته در زلزله بم است.

  به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی گویا پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه درباره اقدامات انجام شده در حوزه سلامت افزود: زلزله بم یک منطقه کوچک را درگیر کرد؛ در حالی که مناطق حادثه دیده در زلزله اخیر کرمانشاه، بسیار وسیع بود و با وجود این وسعت، فعالیت‌های فوق‌العاده خوبی صورت گرفته است.

  رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ادامه داد: خدمات دانشگاه علوم پزشکی مربوطه و وزارت بهداشت در این مناطق به خوبی انجام شده و در حال پیگیری است و در این خصوص مشکل جدی وجود ندارد.

  بنابر اعلام وبدا، وی گفت: بیمارستان شهدای (بانگر) سرپل ذهاب بسیار مناسب طراحی شده و خدمات آن به صورت منظم در حال ارایه است؛ به نحوی که بخش دیالیز آن از بخش‌های مشابه در بیمارستان‌های شهرهای بزرگ هم بهتر است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خواص کیوی برای پوست صورت هزینه راه‌اندازی هر تخت بیمارستانی چقدر است؟ دارو هم تحریم است علل سوزن‌ سوزن شدن و سوزشِ دست و پا تغییر سبک زندگی، موثر در ناباروری‌ها تلاش نیروهای اورژانس برای یافتن لاشه هواپیما از طریق مسیرهای زمینی فواید درمانی ۱۴ ماده غذایی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.