بخش دیالیز بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب ۱۸ دی افتتاح می شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۱۵, ۱۳۹۶

 • دکتر رضا مسائلی

  مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از بخش‌های مختلف بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب (بانگر) همچنین مراحل تجهیز بخش دیالیز این بیمارستان بازدید کرد و گفت:بخش دیالیز بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب ۱۸ دی افتتاح می شود.

  به گزارش ایسنا دکتر رضا مسائلی در حاشیه بازدید از این بیمارستان با بیان اینکه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده غرب کشور بدون هیچ توقفی ارائه می‌شود،اظهارکرد: پس از وقوع زلزله در غرب کشور شاهد بودیم که بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب (بانگر) ظرف مدت بسیار کوتاهی و کمتر از یک هفته آماده خدمت رسانی به مردم شد.

  وی با بیان اینکه در کمتر از ۵ ساعت پس از وقوع زلزله، تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی در سرپل ذهاب تامین شد،گفت: بخشی از تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی با مشارکت ۹ میلیارد تومانی خیرین سلامت تامین شد و بخش دیالیز این بیمارستان نیز توسط یکی از شرکت‌های تولید دستگاه همودیالیز تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.

  مسائلی افزود: رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده غرب کشور در صدر اولویت‌های وزارت بهداشت قرار دارد و نماینده ویژه وزیر بهداشت در این مناطق نیز فعالانه پیگیر حل مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان‌های زلزله‌زده است.

  بر اساس اعلام « وبدا» وی در پایان از تامین تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان شامل تجهیزات اتاق عمل ارتوپدی، دستگاه اکسیژن ساز و انژکتور دستگاه سی تی اسکن خبر داد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خدمات ویژه‌ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به معلولین و جانبازان هزینه‌های بیمارستانی، مشکل معتادان متجاهر برای درمان آلودگی هوا، قاتلِ جایگزینِ دخانیات یک توصیه ساده برای کاهش وزن مهمانداران هواپیما بیشتر در معرض ابتلا به سرطان هستند رژیم لاغری شکم چیست؟ دربی هنرمندان قرمز وآبی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.